Začnite písať

AKČNÉ TIPY

Zaostrené na vzťahy

intuitivna rodina_zaostrene na vztahy

Počuli ste už pojem „intuitívna rodina“? Seminár s rovnomenným názvom zaostrí na vzťahy, ktoré prežívame v kruhu najbližších. Podujatie pre moderné rodiny sa uskutoční poslednú novembrovú sobotu v bratislavskom Monsters Cafe. Aký program na vás bude čakať?

Prvý seminár v Bratislave zameraný na rodičovstvo a vzťahy v najužšom kruhu vnesie do moderných slovenských rodín opäť nové inšpirácie, ale aj možné riešenia mnohých pálčivých otázok. Druhý ročník podujatia Intuitívna rodina sa uskutoční v sobotu 24. novembra v bratislavskom Monsters Cafe a predstaví podnetných spíkrov, ktorí prinášajú nový vietor a postrehy do aktuálnych tém.

„Základom Intuitívnej rodiny sú vzťahy, či už medzi rodičmi a deťmi, súrodencami alebo partnermi. Cieľom konferencie je vytvoriť priestor pre vzájomné zdieľanie skúseností,“ prezradila organizátorka akcie, riaditeľka PR agentúry Kharisma, Kristína Čambalová. Prvý ročník eventu, ktorý si rýchlo našiel svojich priaznivcov, sa uskutočnil vlani v decembri.

intuitivna rodina

konferencia Intuitívna rodina

Seminár odštartuje ranný workshop z dielne projektu Otvorená hra pod vedením skúseného komunikačného lektora Michala Šoltésa. O tom, aké je to byť otcom na rodičovskej dovolenke, otvorene porozpráva člen acapella skupiny For You Milan Masiarik. Úspešná podnikateľka, zakladateľka obchodu s autorským dizajnom slávica a dvojnásobná mamička Ivica Jusková prezradí svoj recept na úspešné zvládanie práce aj rodiny. Ondrej Eršek z neziskovej organizácie O rodine sa zameria na to, ako popri deťoch nezabúdať ani na budovanie vzťahu medzi partnermi. Dula a laktačná poradkyňa Lucia Vančo porozpráva o tom, ako a či vôbec existuje súhra medzi rutinou v slovenských pôrodniciach a povolaním duly. Autorka úspešného blogu, e-bookov a seminárov so zameraním na vedomé rodičovstvo Zuzana Mihálechová si vezme na mušku tému ako menej vychovávať a viac žiť. Súčasťou programu bude aj tombola so zaujímavými hodnotnými cenami.

Intuitívna rodina

O novembrové podujatie je veľký záujem a organizátori už teraz vedia, že druhý ročník určite nebude posledný. „Intuitívna rodina je prvá konferencia svojho druhu na Slovensku. Otvárame témy, ktoré sa čoraz viac dostávajú do popredia, no v našej spoločnosti s nimi ešte chýba skúsenosť. Práve preto vidíme zmysel pokračovať a seminár rozširovať,“ dodala Kristína Čambalová.

Spíkri

Michal Šoltés – Otvorená hra, efektívna komunikácia

Milan Masiarik – člen acapella skupiny For You a otec na „materskej“ dovolenke

Ivica Jusková – zakladateľka firmy slávica, Miss Slovensko 2005

Ondrej Eršek – O rodine n.o.

Lucia Vančo – dula, laktačná poradkyňa, vedie kurzy masáže pre bábätká

Zuzana Mihálechová – Dieťa v kaluži smiechu

Harmonogram semináru Intuitívna rodina

9:00-9:30 REGISTRÁCIA

9:35 – 9:55 PRIVÍTANIE A ÚVODNÉ SLOVÁ – MIRIAM KALISOVÁ

10:00 – 10:30 RANNÝ WORKSHOP S OTVORENOU HROU – MICHAL ŠOLTÉS

10:35 – 11:05 PREČO A AKO SOM SA STAL OTCOM NA „MATERSKEJ“ DOVOLENKE – MILAN MASIARIK

11:05 – 11:35 COFFEE BREAK

11:40 – 12:10 MAMA ČI PODNIKATEĽKA? AKO ZVLÁDNUŤ OBE ÚLOHY V ŽIVOTE ŽENY – IVICA JUSKOVÁ

12:15 – 12:45 BUDOVANIE PARTNERSKÉHO VZŤAHU POPRI RODIČOVSTVE – ONDREJ ERŠEK

12:50 – 13:20 COFFEE BREAK

13:25 – 13:55 PRÁCA DULY V SPOJENÍ S RUTINOU V KLASICKÝCH NEMOCNICIACH – LUCIA VANČO

14:00 – 14:30 AKO MENEJ VYCHOVÁVAŤ A VIAC ŽIŤ – ZUZANA MIHALECHOVÁ

14:35 – 14:45 TOMBOLA

14:45 – 15:00 ZÁVEREČNÉ SLOVÁ, POĎAKOVANIE

Partneri podujatia

Monsters Cafe, La Donuteria, Miaro Szaszu – luxusný umelecký šperk, Little people by special dress, Zdravé sladkosti, Fit curves

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár