Začnite písať

AKČNÉ TIPY

Neprehliadnite unikátny event: Na Baby market Žilina nájdete to naj pre vaše deti

www.akcnemamy.sk: Baby market Žilina

V kalendári si štvrtú marcovú nedeľu rezervujte pre Baby market Žilina. V miestnom Event House sa stretnú predajcovia tých najlepších detských značiek pod jednou strechou. Čakajú na vás tiež rozhovory, prednášky a zástancov dravého stravovania poteší svojím vstupom aj poradkyňa z projektu Čo jedia zdravé deti.

Jarnú sezónu v Žiline odštartuje tento rok prvý detský market. Baby market Žilina spojí 24. marca 2019 značky kvalitného štýlového oblečenia, hračiek a ďalších vecí, ktoré do sveta detí  a bábätiek neodmysliteľne patria. Celodenný event je určený pre všetky mamy a otcov, ktorí chcú načerpať inšpiráciu, dozvedieť sa hodnotné informácie alebo nakúpiť kvalitné a trendové kúsky pre najmenších členov rodiny.

www.akcnemamy.sk: Baby market Žilina

Aktuálne témy a zaujímaví hostia

Baby market Žilina nebude len o nakupovaní. Návštevníkov počas celého dňa čakajú rozhovory s inšpiratívnymi rodičmi a blogermi, súčasťou budú tiež prednášky od odborníkov a poradcov na aktuálne témy ako starostlivosť či výživa. Všetky maminy sa môžu tešiť na workshop o zdravom stravovaní detí od vyhľadávaných poradcov z Čo jedia zdravé deti. Účasť na Baby markete potvrdila aj bývalá snowboardistka a mamina Barbora Števulová, ktorá porozpráva o tom, ako skončila s kariérou športovkyne a stala sa z nej mama na plný úväzok.

„Baby market Žilina je prvý veľký projekt podobného zamerania v Žiline. Našim zámerom je spojiť značky sortimentu pre deti a bábätká a sprievodný program, v ktorom budú diskutované zaujímavé témy z oblasti starostlivosti a výchovy. Ku každému z predajcov pristupujeme osobitne.  Vyberáme značky, ktoré dbajú na kvalitu a my sami sa stotožňujeme s ich filozofiou. Vďaka projektu stretávame veľa zaujímavých ľudí a radi ich predstavíme na Baby markete všetkým návštevníkom,“ hovorí projektová manažérka, Radka Zimková.

Lákavý program

Návštevníci sa už teraz môžu tešiť na oblečenie a doplnky od značky Bubliboom,  pekné hračky od MojToj, plážové oblečenie od Bekvåm, značku detského oblečenia MyCEREMONY, korkové hračky od Korkii, veselú knižku Zveroši, vnímavé hračky Toyeto, maľované obrazy s detskými motívmi od Lil’Castle a mnohé ďalšie.

Počas celého dňa bude pre všetkých návštevníkov otvorená kaviareň a reštaurácia a tí najmenší sa zabavia v detskej kreatívnej zóne alebo v kútiku na hranie.

Stráviť príjemný nedeľný deň môžete už 24. marca 2019 v žilinskom Event House. Informácie o podujatí, program a zoznam predajcov môžete postupe sledovať na www.babymarketzilina.sk alebo na Facebooku. Vstupenky na podujatie v hodnote 3 € si môžete zakúpiť na www.ticketportal.sk alebo priamo na mieste. V cene vstupného je zahrnutý celodenný program.

Predajcovia, ktorí sa chcú stať súčasťou Baby marketu Žilina sa môžu v prvom ročníku registrovať  s 30% zľavou na: https://lnk.sk/iuz6.

Baby market Žilina je projektom občianskeho združenia Cultura, agentúry SpicyBrown a dizajnového priestoru Event House Žilina.

Zdroj foto: www.pixabay.com

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár