NAČÍTAVAM

Začnite písať

MAGAZÍN TESTOVANIE

Kto má rád oriešky? Hľadáme akčnú mamu na testovanie orieškových dobrôt

Share
www.akcnemamy.sk: testovanie

Už ste ochutnali slovenské orieškové maslá? Chalani z InfiNuty hovoria, že sú výborné a my chceme vedieť, aké delikátne naozaj sú a ako sa dajú využiť v kuchyni. Kto ich chce skúsiť?

www.akcnemamy.sk: cokonuty

Mňamka ČokoNuty v testovacom balíčku určite nebude chýbať 🙂

Ako testovanie funguje?

Ak chcete orieškové maslá a výberové oriešky od InfiNuty testovať, napíšte nám na testovanie@akcnemamy.sk mejl s vašimi kontaktnými údajmi a dôvodom, prečo sa chcete do testovania zapojiť. Stihnite to do Veľkej noci, 19. apríla. My následne náhodne vyberieme jednu z vás, ktorej pošleme balíček produktov od InfiNuty. Samotné testovanie je už potom v jej rukách, rovnako ako článok, v ktorom sa s nami ostatnými na našom webe podelí o svoj názor na výrobky Infinuty. Napríklad ako Martina, ktorá nedávno testovala hovoriace knihy.

Prečo InfiNuty?

O InfiNuty sme nedávno písali. Príbeh dvoch kamarátov, ktorí si založili vlastný projekt a plnia si ním sen, vás zaujal, o čom svedčí fakt, že článok patrí doteraz k najčítanejším na našom webe (z čoho sa mimochodom veľmi tešíme). Preto sme sa rozhodli osloviť chalanov s testovačkou a oni bez váhania povedali, že idú do toho. O kvalite svojich výrobkov nepochybujú, preto sme aj my v redakcii presvedčení, že to bude s testovaním famózny zážitok. Mňam!

Potrebujete inšpiráciu?

Ak si neviete predstaviť, ako by ste v kuchyni využili orieškové maslá či výberové orechy, inšpirujte sa sladkými aj slanými receptami na ich webe. Alebo si pozrite ich Instagram. Tu však hrozí nebezpečenstvo padajúcich slín, veď posúďte samy 🙂

Nezabudnite, do testovania sa môžete prihlásiť najneskôr do 19. apríla 2019. Tešíme sa na vás!

Tagy

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *