NAČÍTAVAM

Začnite písať

AKČNÉ MAMY MAGAZÍN

Akčné mamy si užili deň v IKEA: Dopriali sme si masáže aj skrášlenie

Share
Akčné mamy v Ikea

Aj keď nie každý deň je nedeľa, tá z 12. mája 2019 bola doslova oddychová a platilo známe české heslo „v nedeli se nedělá“. Akčné ženy spolu s Akčnými mamami v spolupráci s IKEA vytvorili popoludnie, počas ktorého si mohli návštevníčky obchodného domu užiť masáže, líčenie aj rozhovor so stylistkou a odniesli si aj malé prekvapenia. 

Deň matiek je medzinárodne známy sviatok, ktorým vzdávame hold našim mamám. Práve preto sa Akčné ženy a Akčné mamy spojili a vytvorili príjemné podujatie. 12. mája sme sa stretli priamo v obchodnom centre IKEA v Bratislave, aby sme oslávili nielen Deň matiek, ale aj možnosť oddýchnuť si a zabaviť sa. Okrem toho, že v IKEA nájdete množstvo nábytku a inšpirácie, sme totiž v tento deň premenili hlavný vestibul na zónu relaxu a krásy pre všetky akčné ženy a mamy. 

Zóny zdravia aj krásy

Už pri vstupe dnu bolo vidieť, že sa priestor naplnil úžasnými ženami, rodinkami a ich ratolesťami. Dámy, ktoré sa chceli zapojiť, mohli využiť aktivity rozdelené do viacerých zón. Na jednej strane vestibulu mali možnosť nechať sa nalíčiť, zmerať si tuk a dozvedieť sa niečo viac o kvalite svojej pleti. Zástupkyne firmy Oriflame im ochotne vysvetľovali množstvo potrebných informácií a skrášľovali ich na počkanie. 

Nezastavila sa ani naša stylistka, Alexandra Vrábelová. Tá dámam určovala farebný typ, typ postavy a rozprávala sa s nimi aj o štýle. So sebou si priniesla aj farebné šatky na určovanie farebnej typológie a dámam tak prezradila, aké farby podčiarknu ich krásu. Pokiaľ boli ženy spokojné s predošlými aktivitami, mohli sa o svoje zdravie postarať aj zvnútra vďaka dúšku vody s kolagénom, ktorý ponúkala firma Inca Collagen. 

Na druhej strane bola pre záujemkyne pripravená zóna zdravia a oddychu od skvelých masérok z Arkany. Na dvoch miestach prebiehali masáže, ktoré unaveným svalom tváre a dekoltu poskytli skvelý reštart. Po návšteve všetkých zón zdravia a krásy boli pripravení aj fotografi, ktorí zaznamenali všetky pekné momenty a nalíčené mamy. Pri fotostene s vopred pripravenými vtipnými ceduľkami sa mohli nechať odfotiť maminy aj celé rodiny. Fotky im na počkanie vytlačili a domov tak odchádzali s pekným suvenírom navyše.

Uverejnil používateľ akcnezeny.sk Streda 15. mája 2019

Darček na záver

Pri odchode z obchodného domu IKEA a po relaxe v našich zónach dostali prítomné dámy aj pozornosť na záver. Každá darčeková taštička bola plná milých drobností a produktov pre potešenie tela i duše. Za eko darčeky ďakujeme Oriflame, prírodnej kozmetike Dulcia, Inca collagen, Vulm, Kupeľom Lučivná a za sladké raňajkové dobroty firme Dr. Oetker. 

Navyše, deti potešili svoje mamy aj vlastnoručne vyrobenými korunami, ktoré vyrábali s animátorkami v detskej zóne z produktov od Ikea. Za spoluprácu ďakujeme Ikea Bratislava. 

Deň matiek v IKEA sme si maximálne užili spolu s ďalšími mamami. V spolupráci s IKEA sme zorganizovali Deň pre všetky…

Uverejnil používateľ akcnezeny.sk Streda 15. mája 2019

Tagy

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *