Začnite písať

TESTOVANIE ZDRAVIE

Anonymná výzva pre dve z troch žien. Kto si chce na skúšku zaradiť do večernej hygieny aj intímny gél?

www.akcnemamy.sk: vaginalny gel

Spomeniete si, koľko času ste trávili večer v kúpeľni, keď ste ešte nemali deti? To boli časy, čo? Poďte si s nami dopriať opäť trochu viac pozornosti pre svoje telo. Vyskúšajte si, ako sa budete cítiť po používaní gélu Lactofeel.

Až dve ženy z troch trápi nepríjemná bakteriálna vaginóza, hoci o tom ani nemusia vedieť. Prejavuje sa silným vodnatým sivobielym výtokom smrdiacim po rybách . Sú to nepríjemné záležitosti, o ktorých sa väčšinou hanbíme rozprávať. Netreba to však podceňovať. Nedoliečené ochorenie sa často vracia. Že s ním budeme bojovať do roka viackrát, je pravdepodobnosť až 80 %.

Nie je to mykóza

Bakteriálna vaginóza nie je mykóza, hoci si ju s ňou často zamieňame, a teda aj nesprávne liečime. Liečba bakteriálnej vaginózy spočíva v úprave laktobacilárnej flóry, čo dosiahneme vaginálnymi gélmi alebo antibiotikami. Tu však obzvlášť platí, že prevencia je lepšia ako liečba. Kvalitným gélom na intímnu hygienu nič nepokazíte.

Prečítajte si, aký je rozdiel medzi mykózou a bakteriálnou vaginózou

www.akcnemamy.sk: vaginalny gel

Vyskúšajte Lactofeel

Výhodou testovania s akčnými mamami je fakt, že prebieha anonymne. Môžete si tak v pokoji preštudovať a premyslieť všetky potrebné informácie a prihlásiť sa do testovania vyplnením krátkeho dotazníka. Spoločnosť Exeltis vám následne zašle na vyskúšanie balíček produktov Lactofeel. Do dvoch týždňov vám na e-mail pošleme link s krátkym dotazníkom, z ktorého sa dozvieme, ako sa vám testovanie páčilo.

Urobte to pre seba

Akčná mama nosí na pleciach milión povinností, ktoré robí bez reptania, z lásky. Keď uložíte deti spať, poláskate partnera na dobrú noc, upracete hračky a z kuchyne opäť urobíte miesto, kde sa dá variť, doprajte si zaslúžený relax v kúpeľni. Urobte pre seba čosi navyše, teraz to máte možnosť urobiť pohodlne, hneď a zadarmo. Stačí sa zapojiť do nášho intímneho testovania.

Zdroj: www.pixabay.com

Páči sa vám testovanie s akčnými mamami? Sledujte aktuálne výzvy a dozviete sa viac. 

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár