Začnite písať

Uncategorized

Chcete navštíviť trh so zaujímavými handmade produktami? Choďte na Burzoblšák!

Po letných prázdninách opäť prichádzajú netradičné soboty s jedinečným komunitným podujatím zameraným na blší trh s názvom Burzoblšák. Už ako zvyčajne, aj počas tohto školského roka sa Burzoblšák bude konať každú prvú sobotu v čase od 8 do 14 hod.

V prípade príjemného počasia a tepla, sa toto sobotňajšie dopoludnie stretneme v exteriéri Základnej školy Drieňová, naopak v prípade škaredého počasia bude Burzoblšák už tradične v interiéroch školskej telocvične.

Prvá sobota v mesiaci

Všetky Burzoblšáky v nasledujúcej sezóne vychádzajú na prvú sobotu v mesiaci. Výnimkou bude ako už každoročne len výnimočný januárový Burzoblšák, kedy toto podujatie prislúcha až druhej sobote v mesiaci kvôli najkrajším sviatkom v roku. Ak sa v deň naplánovaného Burzoblšáku budú konať voľby, podujatie sa presunie na inú sobotu. Avšak, o každej zmene vás so 100 % určitosťou budú organizátori včas informovať. Preto je dôležité, aby ste neustále sledovali aktuálne informácie na facebookovej stránke Burzoblšák.

Prečítajte si výstižný článok od maminy, ktorá opisuje svoj „time management“ na materskej

Predajcovia a produkty

Aj predajné miesta na septembrovom Burzoblšáku sa vyrezervovali jedna radosť! Organizátori si pre vás pripravili bohatý výber všetkého, čo si len viete predstaviť. V ponuke je množstvo štýlových second hand predajcov oblečenia, unikátne handmade produkty, do ktorých ich majstri-umelci vložili kúsok svojej duše, nespočetne veľa zaujímavých kníh, nadčasových platní a iných drobností a starožitnosti z povaly starých rodičov. Summa summarum, naozaj je z čoho vyberať.

Dobrosrdečnosti nie je nikdy dosť

Burzoblšák za uplynulú sezónu vyzbieral 239 € na zvierací útulok Senica. Navyše, podarilo sa mu venovať viac ako 5 ton oblečenia pre ľudí v núdzi po celom Slovensku. Burzoblšák takýmto spôsobom za posledné dva roky vyzbieral na pomoc zvieratám v útulkoch už viac ako 1200 € a za všetky predošlé Burzoblšáky sa ľudom v núdzi venovalo neuveriteľných viac ako 15 ton oblečenia! „Tieto čísla sú úžasné, preto by sme sa všetkým návštevníčkam a návštevníkom chceli z celého srdca poďakovať za všetky nákupy Burzoblšák produktov, ktoré si nakúpili v našom infostánku na podujatí. Naša vďaka zároveň patrí aj všetkým predajcom, ktorí darovali oblečenie po ukončení podujatia Burzoblšák, “ hovoria organizátori Burzoblšáku.

Zbierka pre ľudí i zvieratká

Nasledujúca sezóna nebude oproti tej predošlej v rámci charitatívnych aktivít v ničom zaostávať. Burzoblšák nestráca svoj charakter a aj naďalej bude zameraný na pomoc tým, ktorí ju potrebujú. Rovnako ako ostatné roky, celý zisk z produktov s logom Burzoblšáku bude venovaný útulku pre zvieratá. „O aký útulok pôjde, sa všetci dozvedia priamo na Burzoblšáku alebo prostredníctvom facebookovej stránky Burzoblšák po septembrovom Burzoblšáku, “ vysvetľujú organizátori.

Pre vaše deti

Pre najmenších návštevníkov bude k dispozícii naozaj skvelá zábava. Na skákacom hrade sa
dosýtosti zabavia a unavia. V tvorivých dielňach naplno rozvinú svoj talent a umelecké nadanie. Každého malého návštevníka asi poteší obľúbené maľovanie na tvár. Vaši najmenší sa tak majú na čo tešiť. Pozor, v prípade zlého počasia zmena programu vyhradená organizátorom.

Prichádzajú zmeny!

V rámci novej sezóny pripravuje Burzoblšák množstvo zmien a vylepšení. Organizátori sa už teraz tešia, kedy ich v priebehu nasledujúceho burzoblšákovského roka budú môcť postupne predstavovať všetkým návštevníkom. Ak si už nič nekúpite, príďte sa na Burzoblšák inšpirovať, zrekreovať, zabaviť, alebo aj najesť rôznych dobrôt. Nebude chýbať chutné jedlo, koláče, káva, limonády, sirupy a domáce džemy!

Pre všetkých, ktorí sa opäť alebo len po prvýkrát chystájú na Burzoblšák – trh, organizátori sa na vás tešia už 7. septembra 2019 v tradičnom čase od 8.00-14.00 hod. na Drieňovej 16 v Bratislave!
Facebook udalosť.

Zanechaj nám svoj komentár