Začnite písať

AKČNÉ TIPY

Festival One & Only bude tentoraz o jedinečnosti

Objavte svoju jedinečnosť! ONE & ONLY Festival v sebe nesie posolstvo jedinečnosti. Uvedomenie si svojej unikátnosti je prvý krok k vlastnému sebarozvoju. A práve spoznať samého seba po mnohých stránkach vás pozývame už po druhýkrát do Trenčína!

Každý z nás je jedinečný. Nie je to len klišé, je to fakt. Uvedomenie si svojej unikátnosti je prvý krok k vlastnému sebarozvoju. A práve spoznať samého seba po mnohých stránkach vás pozývame už po druhýkrát v sobotu 28. septembra do Trenčína!

Oslávte svoju jedinečnosť a zistite, ako jednoducho a pritom trvalo dokážeme sami seba rozvíjať. Pozývame vás načerpať inšpiráciu, ako žiť lepší a šťastnejší život. Ponúkneme vám informácie o
sebapoznaní, sebarozvoji, hudbe, umení, zdravotnom životnom štýle a tiež priestor, kde si budete môcť zacvičiť jógu a oddýchnuť si od každodenných povinností.

Na čo sa môžu tešiť účastníci festivalu?

Aj v tomto roku vám sľubujeme deň nabitý prednáškami, workshopmi, meditáciami, jógou, či umením. Chceme vám jednoducho vytvoriť miesto, kde budete môcť s inšpiratívnymi ľuďmi objaviť to, čo vás motivuje na ceste k vášmu sebapoznaniu, čo vás inšpiruje vo vašom sebarozvoji, alebo vám jednoducho ukáže nové možnosti. Pretože to, čo máte skutočne radi, viete len vy. A my vám môžeme ponúknuť cestu.

“Všetci sme jedineční a máme sa neustále čo učiť a kam posúvať, je to nikdy nekončiaci
proces. Radi by sme tento odkaz posunuli do úrovne, ktorá sa dotkne nielen vášho vnútra, ale
začne sa šíriť do okolia. Samotné logo v sebe zahŕňa význam celého nášho podujatia –
spájanie času, pohlaví, energie a nekonečnosti vo všetkých formách,” hovoria Mirka Jarošová a
Karin Nižňanská, organizátorky festivalu.

Prečítajte si aj článok o podujatí Burzoblšák, ktoré sa koná každý mesiac

Kto prijal pozvanie na festival?

Pozvanie prednášať prijali inšpiratívne osobnosti zo Slovenska aj zo zahraničia. Vybrať si môžete napríklad z prednášky Aleša Kalinu, kouča a motivátora, ktorý príde rozprávať o tom, ako prežitky z detstva ovplyvňujú naše predstavy o partnerovi a rodine.

Spisovateľ a motivátor Pavel Baričák ponúkne prednášku o strachoch, vzťahoch a slobode, Martina Penxová zase o zdravom vedomom dýchaní, ktorá mala aj minulý rok obrovský úspech. Michal Kopecký, vzťahový mentor, príde dámam poradiť, ako nájsť, spoznať a získať svojho pána Božského, aby mohli žiť v šťastnom a naplnenom vzťahu.

Pozvanie na festival prijala aj herečka Chantal Poullain, ktorá vám porozpráva svoj životný príbeh Život na lane. Pozvanie prijal aj hokejista Branko Radivojevič. V rozhovore prezradí svoj príbeh a tiež, ako v súčasnosti žije.

Opäť nebude chýbať cvičenie jógy

Poslednú septembrovú sobotu budeme v Trenčíne okrem prednášok a workshopov cvičiť jógu. Stretnúť sa na jógovom workshope budete môcť napríklad s Fredym Ayisim, Katarínou Ježovicovou, ktorá stojí za projektom Jóga zdravo, či Martinom Cifríkom, ktorý vám predstaví jógu smiechu.

Moderátorkou festivalu je Vera Wisterová.

“Všetko, čo ti prichádza do života, je dobré.”

ORGANIZÁTORKY:

Karin Nižňanská v minulosti sa venovala organizácii eventov, konferencií a súťaží miss, je mama a manželka. Vďaka osobnému rozvoju našla samú seba a celkovú životnú rovnováhu. Absolvovala rôzne kurzy, semináre, cvičí jógu a medituje. Hodnoty, ktoré vyznáva, sú úcta, pokora a láska.

Miroslavu Jarošovú tri životné role – žena, manželka, matka – nasmerovali na cestu sebapoznávania a sebarozvoja. Absolvovala niekoľko kurzov a školení zamerané na osobný rozvoj a zdravý životný štýl. Pôsobí ako direktorka v medzinárodnej firme, ktorá sa venuje zdravému životnému štýlu.

Informácie o festivale a možnosť zakúpiť si vstupenku.

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *