NAČÍTAVAM

Začnite písať

AKČNÉ MAMY MAGAZÍN

Doprajme deťom to, po čom najviac túžia

Share

Katarína Brňáková je mama troch detí a podelila sa s nami o príbeh tvorby knihy o dojčení, ktorá získala ocenenie inovatívny čin roka.

„Taká kniha neexistuje? Tak ju vydáme! Bude najlepšia! – povedal mladý, ambiciózny úspešný podnikateľ, keď som mu povedala, že kniha s informáciami o dojčení z dôveryhodných zdrojov, spojená s príbehmi zo života, ktorú si prečíta aj okolie matky, neexistuje.“, hovorí o spolupráci s Borisom Žitňákom Katarína.

Ďalej pokračuje: „O tom, že v čo verí, sa stane skutočnosťou, nepochyboval. Od strednej školy túžil po tom, aby našiel spôsob sa naučiť, ako sa stať najlepším otcom a životným partnerom. A spolupráca so zakladateľkou medzinárodnej kampane na podporu dojčenia, dlhodobo dojčiacou matkou troch detí bola odpoveďou na jeho prianie ako vyšitá.“

Heslom vydavateľstva TOP1 knihy je „Tvoríme matky priateľské k sebe.“

Na kniheDojčenie slovom aj písmom – Nebuď tá, ktorá to vzdala!“, ktorú Katarína a Boris vydali v roku 2018 spolupracoval nadšený tím profesionálov od jazykovej korektúry cez ilustračné fotky, odbornú recenziu až po grafiku a tlač. Stala sa naozaj najlepšou v téme, akú momentálne na slovenskom knižnom trhu nájdete a mení životy nielen matkám a deťom, ale aj ocinkom, starým rodičom a zdravotníkom.

Príbehy zo životov spoluautorov totiž priblížia nielen dojčenie, ale celkovo cestu k úspechu. Kniha sprevádza matku a okolie od plánovania rodiny cez tehotenstvo a pôrod až po odstavenie.

Prečítajte si aj článok s tipmi na darčeky pre deti

Katarína vraví, že úspech – v dojčení, podnikaní a vo vzťahoch je založený na 3 základných pilieroch:

Mať vyjasnené svoje vnútorné „PREČO“, vedieť správny spôsob, teda „AKO“ a mať podporu aspoň jedného človeka, t.j.mať „S KÝM“. Presne to nájdete v knihe, ktorá vás navedie k ďalším krokom, ktoré sú potrebné k dosiahnutiu úspechu.

Prečo Katarína odporúča knihu?

– Má odbornú recenziu
– Je tlačená na papier s najnižšou ekologickou stopou
– Poskytujeme 100%-nú záruku vrátenia peňazí
– Získala Cenu ministerstva hospodárstva SR a ako jediná kniha má titul Inovatívny čin roka

Okrem toho, že má čo povedať aj mladým ľuďom, korí sa na založenie rodiny ešte len chystajú, pomáha aj matkám, ktoré dojčiť z nejakého dôvodu nemohli dovtedy, kým chceli a majú preto negatívne pocity.

Súvislosti uvedené v knihe objasnia, v čom bol problém a vo väčšine prípadov samy
zistia, že za neúspech v dojčení nemohli.

Magazín BIJO Matka

Zorientovať sa v otázkach dojčenia a vzťahovej výchovy pomáha aj ďalšia jedinečná publikácia – PR(A)VÝ magazín o dojčení s názvom BIJO Matka (Buď Informovaná, Jedinečná, Očarujúca Matka).

Dvojmesačník je bez reklamy na umelé mlieko a výrobkov, ktoré ohrozujú úspech dojčenia, teda je financovaný iba zo zdrojov, ktoré sú v súlade s Medzinárodným marketingovým kódexom umelých náhrad materského mlieka. Predstavujeme v ňom skutočné príbehy matiek, spojené s odborným výkladom.

„Publikácie vám pomôžu v tom, aby ste dokázali dať svojim deťom to, po čom naozaj túžia – byť dojčené. Môžete im tým zabezpečiť Vianoce aj počas všedných dní,“ dopĺňa Katka Brňáková, majiteľka vydavateľstva TOP1knihy.sk

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *