NAČÍTAVAM

Začnite písať

MAGAZÍN

Dajte zbohom mindrákom!

Share

Veľa žien nie je spokojných so svojím telom, jedna sa sťažuje na široké boky, druhú trápi väčšie bruško, tretej sa nepáčia silnejšie stehná, a tak by sme mohli pokračovať do nekonečna. Partiou, na ktorej by našla chybičku snáď každá žena, sú tiež prsia.

A nie je divu, pretože práve prsia hrajú v atraktívnosti veľkú úlohu, ťažko by sa našiel muž, ktorému sú ľahostajné, a ktorý by si nechal ujsť pohľad do ženského výstrihu. Možno preto ich potom my ženy tak veľmi riešime. Buď sú príliš malé, ovisnuté alebo zle tvarované.

Hlavne po deťoch sa u mnohých žien dostavujú mindráky, dojčením totiž prsia stratia svoju plnosť aj pevnosť alebo sú zvädnuté. Rovnako s rastúcim vekom či pribúdajúcimi kilami dochádza k zmene ich tvaru a veľkosti. To je tiež dôvod, prečo mnohé z nás niekedy koketovali s myšlienkou plastickej operácie.

Tá však predstavuje veľký zásah do prirodzenosti nášho organizmu, ktorý môže priniesť najrôznejšie zdravotné komplikácie. Nehľadiac na finančnú stránku veci, o lacnú záležitosť sa zrovna nejedná. Chirurgický skalpel však nie je jediným riešením, ako spevniť, vytvarovať a zväčšiť vaše prsia, existujú aj iné metódy – prirodzené a bezpečné.

Ide to aj bez operácie

Všeličo pre seba môžete urobiť samy. Začnite pravidelne cvičiť, doprajte si pohyb aspoň trikrát týždenne, ideálne sú kľuky a plávanie. Úlohu hrá aj váš jedálniček, snažte sa preto stravovať zdravo, samozrejmosťou by mal byť dostatok ovocia a zeleniny, dodržujte pitný režim. Pomôcť môžu tiež masáže, ktoré spevnia poprsie, rozprúdia lymfu a aktivujú unavenú pokožku.

Takisto existuje veľa kozmetických prípravkov a výživových doplnkov, ktoré sú určené
na zväčšenie objemu a spevnenie pŕs. Jedným z nich je aj Super PRSIA krém, ktorý sa vďaka unikátnemu zloženiu postará o vaše prsia nielen zvnútra, ale aj zvonku. Pokožku pŕs a dekoltu totiž hydratuje, dodáva jej pružnosť a mladistvý vzhľad.

Pomoc priamo z prírody

Obrátiť sa môžete aj na prírodu, ktorá vie vyriešiť naše problémy jednoducho, rýchlo, bezbolestne a s dôrazom na prirodzenú krásu. Stavte na bylinky, ktoré sa k bezpečnému zväčšeniu poprsia používajú už po celé stáročia. Rada z nich je
neoddeliteľnou súčasťou výživových doplnkov.

Nájdete ich tiež v jedinečnom produkte Super PRSIA + štíhla línia, ktorý obsahuje unikátnu kombináciu rastlín s fytoestrogénmi, ktoré pomáhajú s formovaním ženského poprsia. Navyše majú aj ďalšie priaznivé účinky pre váš organizmus.

Na rozdiel od iných výrobkov v ňom nenájdete chmeľ, ktorý má na svedomí, že priberáte tiež na iných miestach než len na prsiach. Zostanete tak pekne štíhla a zároveň sa môžete pýšiť krásnym poprsím, ktoré vám dodá sebavedomie. Tak, buďte sebaistá a cíťte sa sexi!

Tagy
Predchádzajúci článok

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *