Začnite písať

Uncategorized

Animovaný fenomén prišiel do kín vo filme Máša a medveď: Mášine pesničky

Do programov slovenských kín pribudla animovaná snímka Máša a medveď: Mášine pesničky, ktorá na plátna prináša obľúbenú dvojicu a jej nečakané dobrodružstvá. Tentoraz ich zažijú počas hudobného turné po svete, takže o zábavu na mnoho spôsobov nebude núdza.

Neposedná Máša spolu so starostlivým kamarátom medveďom precestuje naozaj celú planétu. V anglických lesoch sa stane svojským Robinom Hoodom, aby zachránila novú kamarátku. V Mexiku si spoločne užijú horúce rytmy i počasie, namiesto studenej ruskej zimy. Úlohy statočných bojovníkov za spravodlivosť a podlých banditov si postavičky rozdelia pri návšteve amerického Divokého západu.
V Číne oslávia tamojší nový rok, lebo jedna novoročná oslava za 365 dní nestačí!

Prečítajte si aj o filme Pinocchio, oplatí sa vidieť?

A v Indii sa aj s pomocou zázračnej flauty budú snažiť porozumieť stáročným múdrostiam, pričom nazbierajú množstvo nových zážitkov.

Obrovská popularita seriálu

Máša a medveď majú seriálový pôvod, vo svete i na Slovensku patria medzi najobľúbenejšie animované seriály pre detské publikum, pričom na platforme YouTube prekonali počtom videní viacero rekordov.

Popularita preniesla postavičky z obrazoviek aj na filmové plátna, do ľadových šou, ale aj do detských izieb v podobe hračiek, stavebníc, oblečenia, školských potrieb či cukroviniek. V slovenských kinách si teraz môžu fanúšikovia a fanúšičky vychutnať 13 nových príbehov vo filmovej podobe, ktoré tam prináša distribučná spoločnosť Continental film.

www.youtube.com/watch?v=l5oQpWauzJQ

Zanechaj nám svoj komentár