Začnite písať

INŠPIRÁCIE

Hviezdy, Čo dokáže mama, žiaria!

co dokaze mama

Súťaž Čo dokáže mama 2020 už pozná svoje víťazky. Tesne pred Vianocami si 4 mamičky prevzali svoje ocenenia. Určite to bol darček, ktorý pod stromčekom potešil najviac. Veď čo môže byť pre usilovnú mamu lepšie, než ocenenie jej výnimočnej práce.

V predvečer Štedrého dňa sme spoznali 4 víťazky, ktorým výhra v 6. ročníku súťaže Čo dokáže mama 2020, otvorí bránu do sveta „mama biznisu“ a vďaka mediálnym partnerom získajú aj pozornosť verejnosti. Mamičky si, ako každý rok, odniesli aj množstvo hodnotných cien od významných slovenských firiem a budú môcť absolvovať vzdelávací workshop, profesionálne fotenie a konzultácie s odborníkmi na oblasť marketingu i sociálnych sietí. A hodnotné darčeky získalo aj všetkých 15 finalistiek.

co dokaze mamaS radosťou Vám predstavujeme víťazky súťaže Čo dokáže mama 2020:

Kategória PRODUKT:

  1. miesto: Miroslava Grisáková a jej maľba akrylovými farbami na bavlnené

plátno pod názvom: V núdzi poznáš priateľa….

  1. miesto: Lenka Repiská a jej ručne maľované šaty pre maminu a dve dcérky
  1. miesto: Lucia Rusiňáková a jej torta Zimné Mestečko (Torta je gaštanová s lesným ovocím, zdobená modeláciami, ručne maľovaná a zasnežená.)

Kategória SLUŽBY:

Víťazka: Daniela Maťuchová a Zrakové vzdelávanie

Na slovíčko, maminky

Miroslava Grisáková

Žijem a tvorím v malom meste Krompachy. Na materskej dovolenke som sa vrátila k tomu, čo mám najradšej… Môj sen, živiť sa maľovaním sa mi splnil. V mojej tvorbe pod značkou MimGart, prevládajú hlavne líšky, sú to pre mňa čarovné rozprávkové stvorenia. Túžim po tom, aby môj syn Andrej pokračoval v mojich šľapajach… Ale všetko ukáže čas.

Lenka Repiská

Som maminou dvoch chlapcov, Šimonka 8r. a Adamka 5r. a v čase keď som bola ešte na materskej som sa začala venovať maľbe. Dnes už maľujem na „plný úväzok“. Svojou tvorbou pod názvom Moje maľované, sa snažím robiť ľuďom radosť

co dokaze mama

Lucia Rusiňáková

Mám milujúceho manžela a dve krásne a šikovné deti (Andyho a Dianku). Vo voľnom čase rada maľujem obrazy a pečiem torty pod značkou Andianka Cakes.

Daniela Maťuchová

Problematike prirodzeného zlepšenia zraku podľa Dr. Batesa sa venujem už desať rokov. Poskytujem služby zrakového vzdelávania – učím svojich študentov ako sa starať o svoj zrak, ako ho používať správne, aby im slúžil čo najdlhšie v čo možno najlepšej kondícii. Mám skvelého manžela a dve nádherné detičky, 13-ročnú Veroniku a 12-ročného Mikuláša. V januári 2014 som si v Banskej Bystrici založila Centrum ProVitalis, kde poskytujem osobné konzultácie, prednášky, semináre pre verejnosť i firmy. V novembri 2017 mi vyšla kniha s názvom Lepší zrak prirodzene – praktický sprievodca na ceste za lepším zrakom, ktorá slúži ako pomôcka nielen účastníkom mojich konzultácií či seminárov, ale je napísaná tak, aby si podľa nej vedeli pomôcť ľudia aj sami.

Rozhodovanie nebolo ľahké

Radi by sme vyslovili úprimné poďakovanie porotkyniam, inšpiratívnym a úspešným ženám, ktoré sa tento rok zhostili neľahkej úlohy a rozhodli: Eva Kováčiková, šéfredaktorka Rikiki – Magazínu, marketérka a autorka Veronika Bošková, Lenka Cenigová, zakladateľka značky Be Lenka a šperkárka a dizajnérka Petra Toth. Bolo nám cťou!

„Rozhodovanie bolo náročné, tak ako každý rok. Túto súťaž v Čo dokáže mama organizujeme už 6.rok a v každom ročníku nás prekvapia výrobky, ktoré vynikajú krásou, originalitou a precíznosťou spracovania. Víťazkou tohto ročníka sa stala mamička Mirka Grisáková so svojím obrazom líšky, ktorý porotkyne doslova uchvátil. Takto precízne vykreslená srsť zvieraťa do posledného detailu navodzuje pocit, že je živé a doslova vystupuje z obrazu. Je pre nás úžasné vidieť, že máme v radoch slovenských mamičiek takéto umelkyne a že dokážu svoj talent rozvíjať aj popri deťoch, práci a domácnosti. Sme veľmi rady, že sme našou súťažou dali opäť možnosť výnimočným talentom príležitosť zažiariť a ukázať Slovensku čo dokáže mama,“ povedala na záver o ročníku 2020 Andrea Kováčová, zakladateľka Čo dokáže mama.

Všetky informácie o súťaži nájdete na: www.codokazemama.sk/sutaz/sutaz-co-dokaze-mama-2020

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár