Začnite písať

Uncategorized

Strom pre vaše bábätko – zelenšia budúcnosť pre našich najmenších

nestlé

Nestlé prichádza s novou kampaňou Zasaďme strom vášmu bábätku, v rámci ktorej vyzýva spotrebiteľov na podporu zelenšej budúcnosti plnej čerstvého vzduchu, prírody a lepších možností pre našich najmenších. Cieľom kampane je vysadiť čo najviac stromov a pomôcť obnoviť slovenské lesy. Kampaň bude prebiehať až do 28. februára.

„Naším cieľom je, aby tí najmenší z nás mali krásnu budúcnosť. Vylepšili sme nielen zloženie našich nových dojčenských výživ, ale tiež zasadíme každému bábätku jeho vlastný strom. Stačí urobiť len malý krôčik tým správnym smerom a zapojiť sa do našej novej kampane s následnou mliečnou výživou LITTLE STEPS®,“ vyzýva Alena Fišerová, manažérka značky Nestlé Infant Nutrition SK/CZ.

Zasaďme strom vášmu bábätku

Kampaň vyzýva na pomoc pri budovaní zelenej krajiny a k obnove slovenských lesov. Na tieto účely bola určená riziková oblasť v Nízkych Tatrách, v ktorej budú stromy zasadené. V obľúbenej turistickej oblasti OZ Liptovský Hrádok a LS Čierny Váh potom môžu ľudia pri letných prechádzkach v prírode les navštíviť. Na zapojenie sa do kampane stačí zakúpiť produkt LITTLE STEPS® 2 alebo LITTLE STEPS® 3 v ľubovoľnej predajni či online a zaregistrovať sa na webovej stránke www.lesydetom.sk. Po registrácii spotrebitelia získajú unikátny certifikát s menom svojho dieťaťa, ktoré bude vlastniť jeden stromček, ktorý spoločnosť Nestlé zasadí.

Dojčenská výživa LITTLE STEPS®

Nová dojčenská výživa LITTLE STEPS® obsahuje potrebné vitamíny a minerálne látky, medzi ktoré patrí železo na podporu rozvoja poznávacích funkcií, vápnik a vitamín D na podporu normálneho rastu a vývoja kostí detí. Nová receptúra dojčenskej výživy navyše neobsahuje palmový olej.

Dôležité upozornenie: Dojčenie je pre bábätko to najlepšie. Ak už nemôžete kojiť, vyberajte náhradnú dojčenskú výživu po porade so svojim pediatrom.

Čarovné bývanie na vidieku s príjemnou atmosférou

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár