Začnite písať

PR ČLÁNKY

Vytvorte si atmosféru kina u seba doma

Nechajte emócie naplno prepuknúť a premeňte svoju obývačku na futbalový štadión! O zážitok sa spoľahlivo postarajú špičkové laserové TV Hisense oficiálneho sponzora EURO 2020. Vďaka dokonalým technológiám sa tak pohovka v obývačke s tou správnou televíziou jednoducho premení na VIP box a vy sami sa ocitnete uprostred futbalových drám.

Milujete futbal, alebo si chcete dopriať filmový zážitok ako v kine? Aj z pohodlia svojho domova môžete s priateľmi prežiť naplno všetky hviezdne okamžiky, zvraty a drámy. Stačí sa pohodlne usadiť k novému veľkému televízoru s projekčnou technológiou budúcnosti a skvelým zvukom, otvoriť fľaše dobre vychladeného penivého moku – a predstavenie môže začať!

Špičkový obraz a zvuk

Ak chcete to najlepšie, zvoľte laserovú TV Hisense. Nielenže ponúkne špičkový obraz a zvuk, ale môžete sa posadiť naozaj blízko – oveľa bližšie než ku klasickému LCD televízoru. A stará známa pravda hovorí, že keď sme pri obrazovke bližšie, môžeme si všetky akcie vychutnať oveľa lepšie. Vybrať si môžete napríklad laserovú TV Hisense 100 L5F s obrovským 100-palcovým zobrazovacím panelom, alebo čerstvú novinku Hisense HE88L5V, čo je prvá sonická laserová TV na svete so zvukom vychádzajúcim priamo z 88-palcovej obrazovky.

Laserová TV Hisense 100 L5F s uhlopriečkou viac ako dva a pol metra (100 palcov) využíva futuristickú projekčnú technológiu s unikátnym laserovým svietením i celý rad pokročilých riešení. Ponúka nielen dokonalý obraz vo vysokom 4K Ultra HD rozlíšení s realistickým vykreslením pestrej palety farieb, ale aj priestorové ozvučenie Dolby Atmos. Ľahko zabudnete, že nie ste na štadióne alebo v kine. Dokonalej ilúzii podľahnete aj vtedy, keď budete vďaka inteligentným funkciám a rýchlemu operačnému systému VIDAA U4 sledovať streamované športové prenosy alebo napríklad hrať streamované konkurenčné hry – pohyb bude taký rýchly a plynulý, akoby ste boli priamo uprostred akcie.

Čerstvá novinka – sonický laserový televízor Hisense HE88L5V je zárukou intenzívnych zážitkov pri sledovaní filmov, športových prenosov, automobilových pretekov alebo hraní hier. Skvele prepája špičkový 4K obraz so solídnym zvukom, ktorý vychádza priamo z veľkorysého zobrazovacieho panela s uhlopriečkou 88“ (223,5 cm) so špeciálnou štruktúrou podobnou včelím plástom. Novinka prichádza na slovenský trh práve teraz.

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *