Začnite písať

AKČNÉ TIPY PR ČLÁNKY

Čo si vaše deti tento rok nájdu v čižmičke?

Čoskoro nás čakajú najkrajšie sviatky roka. S tým sú spojené nielen ozdoby a sneh, ale aj jedlo a samozrejme sladkosti. Na tie sa najviac tešia určite naše deti. Veď čo by to boli za sviatky bez čokolády a iných dobrôt, ktoré si deti samozrejme nájdu aj vo svojej čižmičke.

Čím môžete ratolesti potešiť?

Mnoho rodičov si doslova užíva tú radosť v detských očiach, keď si vo vyčistenej čižmičke nájdu balíček sladkých prekvapení. Hoci sviatky nie sú len o sladkostiach, bez nich by to určite nebolo ono. Práve preto si Milka aj tento rok pripravila niekoľko noviniek.

Snehová nádielka

Vianoce na snehu patria k tej pravej atmosfére rovnako ako vôňa vianočného pečiva. Milka Snowballs Milk alebo Oreo sú však tou pravou cukrovinkou, ktorá vám zaručene priblíži zasneženú vianočnú náladu. Najjemnejšia mliečna čokoláda v tvare snehových gúľ plnená krémovou náplňou z lahodného alpského mlieka či sušienok Oreo poteší malých aj veľkých labužníkov. A snehové dobrodružstvo sa môže začať!

Odporúčaná cena: 3,19 €

To najjemnejšie čakanie

Adventné kalendáre neodmysliteľne patria k Vianociam a v obľube ich majú hlavne tí najmenší. Pripomínajú totiž blížiaci sa čarovný deň plný darčekov. Odpočítavanie dní sa stane príjemnejším vďaka čokoládovým postavičkám, ktoré sa ukrývajú v Milka adventnom kalendári. Sú vyrobené z tej najjemnejšej čokolády z alpského mlieka, ktorá spríjemní adventný čas celej rodine.

Odporúčaná cena zobrazeného kalendára: 5,99 €

Klasika v novom balení

Milka Santa nie je len poslom dobrej nálady, ale pri čakaní na Štedrý večer poteší aj tie najmaškrtnejšie jazýčky. Najjemnejšia čokoláda z alpského mlieka harmonicky doplní adventnú atmosféru a urobí radosť všetkým generáciám. Čokoládové figúrky sa navyše výborne hodia ako mikulášska nádielka. Tento rok sa Milka Santa po novom predstaví v tradičnom červenom obleku s fialovým vrecom plným darčekov.

Gramáž: 90g za odporúčanú MOC 2,29 €

Gramáž: 45g za odporúčanú MOC 1,19 €

 

A čo si tento rok nájdu vaše ratolesti v čižmičke? Samé sladkosti či aj nejakú hračku? Nechajte nám svoje tipy v komentári.

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár