Začnite písať

Uncategorized

Konferencia Pre zdravie ženy v Košiciach: Nikdy neviete, kedy budete potrebovať krv

Aj téma zdravia môže byť zaujímavá, neveríte? Akčné ženy ponúkajú možnosť zúčastniť sa na interaktívnej konferencii, kde na jednom mieste za jeden jediný deň stihnete toho neskutočne veľa.

Na konferencii Pre zdravie ženy v Košiciach nájdete nielen množstvo prednášok, diskusií, ale môžete si na mieste overiť svoj zdravotný stav a skonzultovať ho s lekármi. Pripravená je EXPO zóna, kde si môžete zanalyzovať stav svojho tela prístrojom IN BODY, vyskúšať samovyšetrenie prsníkov alebo zistiť stav vašich ďalších orgánov ako napríklad srdce alebo črevo.

Okrem toho si môžete zacvičiť, otestovať sa, či nastaviť si s výživovou poradkyňou jedálniček.

Individuálne konzultácie

Už teraz je možnosť objednať sa na bezplatnú konzultáciu ku známej vzťahovej koučke Michaele Koniarovej. Dozviete sa u nej odpovede na akúkoľvek vzťahovú tému. Využite svojich 30 minút na odborné sedenie a opýtajte sa na svoju situáciu. Rezerváciu termínu nájdete tu: Konzultácie s koučkou.

Okrem konzultácií bude mať pre účastníčky Michaela na mieste aj svoje dve knihy, ktoré si budete môcť kúpiť za špeciálnu cenu, s venovaním i podpisom.

Skupinový hodinový mentoring

Trápi vás konkrétna téma, či už zdravotného alebo psychického charakteru? Chcete sa motivovať a posunúť v živote ďalej? Počas eventu pre vás Akčné ženy pripravujú skupinové mentoringy s odborníčkami. Prihlásiť sa na konkrétnu tému môžete priamo počas registrácie.

Tagy