Začnite písať

AKČNÉ TIPY PR ČLÁNKY TESTOVANIE

Mamičky so svojimi novorodeniatkami testovali plienky Pampers Premium Care. Toto o nich povedali!

Každá z nás chce pre svoje bábätko len to najlepšie. Novorodenci spotrebujú osem až dvanásť plienok denne. Je preto dôležité, aby (nielen) ich prvé plienky boli komfortné, nikde ich netlačili, jednoducho, aby sa v nich cítili ako v bavlnke a poskytli im maximálne pohodlie. Presne také sú plienky Pampers Premium Care. 100 mamičiek s bábätkami od 0 do 3 mesiacov práve tieto plienky otestovali a následne nám dali svoju spätnú väzbu. Chcete vedieť, ako ich vyhodnotili?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Škarbová (@tatianadarmova)

Mamičiek sme sa spýtali, prečo sa rozhodli zapojiť do testovania plienok Pampers Premium Care. Tu sú niektoré z ich odpovedí:

„Chcela som otestovať kvalitu plienok. A som s nimi spokojná.“ (Norika)

„Plienky Pampers som chcela vyskúšať, pretože moje bábätko má veľmi citlivú pokožku. Testujem viacero značiek plienok.“ (Natália)

„Dcérka mala od narodenia problémy so zapareninami, žiadne plienky ktoré sme vyskúšali nám nesadli. Na značku Pampers som počula len dobré recenzie, tak som skúsila šťastie a zapojila sa.“ (Žaneta)

„Nakoľko som prvorodička tak som chcela vyskúšať to najlepšie pre svoje bábätko a tým sa plienky Pampers Premium Care určite stali a určite im ostávame verné.“ (Michaela)

„Po výborných recenziách a odporúčaniach som chcela vyskúšať Pampers Premium Care, pretože plienky, ktoré som používala doteraz, nevydržali nočný viac hodinový spánok a vždy bolo všetko mokré.“ (Paulína)

„Používame plienky Pampers Premium Care od narodenia od čísla 0 a chceli sme poskytnúť rencenziu, pretože sme s nimi maximálne spokojné.“ (Tatiana)

„Nakoľko mám prvé dieťa, chcem pre neho tie najlepšie plienky, aké dostať na trhu. Pampersky som už skúšala, ale menšie číslo teda 1ky a bola som spokojná.“ (Lenka)

„Plienky Pampers používam už od narodenia svojho syna. Som s nimi veľmi spokojná, poskytujú synovi a tým aj mne všetko potrebné. Som na plienky pomerne náročná, preto očakávam od plienok, že zadržia moč dieťatka po celú dobu spánku, čo je v našom prípade aj 12 hodín. Nejde len o savú časť plienky, teda, že počas noci nepretečú, ale že udržia ritku môjho bábätka v suchu. Plienka aj po takejto dlhej dobe nemá bábätko tlačiť na brušku ani v oblasti stehienok. Z dôvodu mojej náročnosti som sa rada zúčastnila testu a tým dopomohla k zlepšovaniu sa mojej obľúbenej značky.“ (Veronika)

 

Zaujímalo nás tiež, či mamičky už predtým vyskúšali plienky Pampers Premium Care.

65% mamičiek už malo skúsenosti s týmito plienkami, zatiaľ čo 35% ich ešte nikdy predtým pre svoje bábätko nevyskúšalo.

Mamičiek sme sa ďalej spýtali, ako hodnotia manipuláciu s plienkou.

54% mamičiek bolo nadšených, 45% mamičiek bolo s manipuláciou spokojných a 1% uviedlo, že by to mohlo byť aj lepšie.

Na otázku, čo by mamičky na plienke Pampers Premium Care zmenili, najčastejšie odpovedali „nič“ 🙂 Padlo však aj niekoľko podnetných návrhov:

„Myslím si že by som nemenila nič, my sme veľmi spokojní.“ (Kristína)

„Vzadu na plienke mi chýba gumičková/pružnejšia časť, aby sa lepšie prispôsobovali.“ (Zuzana)

„Viac detských motívov (obrázkov) by som pridala. Dcérku to hneď zaujalo. Inak nič by som nemenila.“ ? (Viktória)

„Vôbec nič. Som maximálne spokojná. Jednoduchá manipulácia, vôbec malého netlačili. Zapínanie držalo. Okraje okolo nožičiek boli pevné aby sa neprecikal, ale zároveň netlačili a nedráždili detskú pokožku.“ (Vladimíra)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Škarbová (@tatianadarmova)

„Na plienke Pampers Premium Care by som zmenila farbu lepiek, ktorými sa plienka zapne. Farba týchto lepiek je príliš bledá, čo mne až také problémy nerobí, ale môjmu mužovi veru áno. Častokrát hľadal citujem „Kam dali tie lepky?“ aby mohol plienku uchytiť.“ 😀 (Veronika)

 „Cenu. Sú trošku drahé. Ale zase treba povedať, že aj o poznanie lepšie.“ (Katarína)

„Nič, všetko má čo potrebujeme. Výhoda je pásik ktorý ukáže v akom stave je plienka.“ (Andrea)

„Nič, sú výborné. Vyhovuje mi, že ma informujú aj o tom, kedy treba bábätko už prebaliť. Sú také tenučké, že by človek ani neveril, že budú tak absorbovať, ale opak je pravdou. Sú výborné a majú skvelú absorpčnú schopnosť.“  (Martina)

Zaujímalo nás tiež, ako bábätkám sedeli bočné krídelká.

Skvelo, keďže sú flexibilné tak netlačia na bruško mojej dcérky.“ (Annamária)

„Moje bábätko má väčšie bruško, tak som musela párkrát prelepiť aby to nejak sedelo a hlavne nepresiaklo, u chlapcov to býva problém.“ (Simona)

„Bočné krídelká bábätku ,, sedeli “ a dokonale uzatvorili obvod plienky.“ (Lucia)

„Vynikajúco, kladne hodnotím to, že netlačia zbytočne bábätko.“ (Petronela)

„Veľmi dobre, s plienkami som bola v tomto ohľade spokojná. Nepretiekli, sedeli perfektne aj na väčšom chlapčekovi, aj na útlejšom dievčatku-mám dvojičky.“ (Kristína)

„Vzhľadom na aktuálny vek dieťaťa a odporúčanú veľkosť plienok nemám čo vytknúť, sedeli ideálne.“ (Jana)

„Boli super, až na to, že krídelká na lepenie by mali byť rovnako dlhé, aby sa lepšie plienka lepila do prostriedku….Inak hlavne oceňujem aj vyrezanú časť na pupčeku, pretože hlavne pri maličkom bábätku je dôležité, aby pupček dýchal, kým sa zahojí a odpadne.“ (Viera)

Čo hovorili mamičky na indikátor vlhkosti signalizujúci potreby výmeny plienky. Bol im pri prebaľovaní nápomocný?

„Áno, využívame to aby sme stále neprebaľovali.“ (Zuzana)

„Určite áno, niektoré plienky ho nemajú.“ (Veronika)

„Ten musím vynachváliť, nie každá značka plienok má indikátor vlhkosti a je to veľký pomocník. Nemusím plienku otvoriť a vidím či je alebo nie je pocikaná.“ (Júlia)

„Áno, indikátor je neskutočná pomôcka . Najviac ju ocenil môj manžel.“ (Lucia)

„Áno, vždy kupujem plienky len s indikátorom.“ (Dagmara)

„Áno, je to skvelá pomôcka. Aj pre babku, ktorá mala na starosti prebalenie raz, tak sa potešila že vidí podľa indikátora, že treba vymeniť.“ (Viktória)


„Indikátor vlhkosti veľmi oceňujem. Najmä v začiatkoch plienkovania, kedy som ešte nerozumela všetkým signálom svojho dieťatka, mi veľmi pomohli určiť, či je potrebné prebalenie alebo nie. Indikátor mi veľmi pomohol aj pri určovaní, či je plienka len raz mierne ocikaná a teda nie je potrebné ju hneď meniť. Rovnako mi indikátor veľmi pomáha v tom, že stačí nakuknúť poza oblečenie dieťatka a zistiť tak stav a akom sa nachádza. Nemusím syna vyzliekať a skúšať rukou, či je plienka mokrá alebo nie.“ (Katarína)

„Určite áno, nakoľko perfektne sajú vlhkosť.“ (Michaela)

„Áno cítilo sa pohodlne. Nemalo žiadne zapareniny.“ (Anna)

„Myslím, že áno, malý bol celý čas spokojný.“ (Paulína)

„Určite áno, iné plienky už ani nebudeme používať.“ (Michaela)

„Určite áno. Najmä v noci som to videla pretože malý spal pokojne. Väčšinou keď mal precikanú plienku tak bol nervózny a kopal nožičkami. Teraz vôbec nie. Mal pokojný spánok. A aj cez deň bol spokojný.“ (Vladimíra)

„Určite, je to pohodlnejšie aj čo sa týka pohybu bábätka.“ (Laura)

„Pri používaní plienok Pampers Premium Care som nezaznamenala žiadnu nežiadúcu reakciu a moje dieťatko vyzeralo spokojné a šťastné.“ (Jana)

Mamičiek sme sa spýtali, či sa aj v budúcnosti opäť obrátia na plienky značky Pampers?

98% mamičiek odpovedalo, že sa určite na plienky Pampers obrátia aj nabudúce.

Na záver sme naše testerky – mamičky poprosili, aby svoje hodnotenie zhrnuli do záverečnej recenzie.

„Plienky Pampers Premium Care sú veľmi dobré, sedia pekne, môj syn bol v suchu aj keď si dlhšie pospinkal. Používanie veľmi jednoduché a indikátor vlhkosti je veľmi nápomocný. Celkové hodnotenie je výborné a ja ostávam pri značke Pampers.“ (Paulína)

„Absolútna spokojnosť s plienkami od narodenia a určite budeme pokračovať v ďalšom používaní.“ (Tatiana)

„Určite odporúčam aspoň vyskúšať plienky Pampers Premium Care. Indikátor vlhkosti je super pomocník hlavne pre čerstvých rodičov, ktorí ešte nevedia odhadnúť. Nie sú parfumované, čo je super, a sú jemné. Krásne obopnú zadoček, dobre sedia v okolí bruška.“ (Júlia)

„Ako prvorodička som veľmi neverila a nevedela aký je rozdiel medzi plienkami. Vždy som si myslela -plienka ako plienka. Ale po skúšaní viacerých značiek som zistila, že to tak nie je. Niektoré nesedia, iné krídelká sú príliš mohutné, zle sa zapínajú … a fakt musím uznať, že plienky Pampers sú pre mňa najlepšie.“ (Veronika)


„Plienky Pampers Premium Care určite odporúčam. Malému sadli ako uliate, nikdy sa nestalo, aby ich napríklad precikal. Za mňa určite super.“ (Dagmara)

„Jemné plienky, ktoré veľmi dobre držia na zadočku bábätka. Bez parfumácie a veľmi sú pohodlné, neškriabu a vhodné aj na citlivú detskú pokožku. Oceňujem pekné detské obrázky na plienočkách, savosť, výdrž a indikátor vlhkosti je super tiež.“ (Viktória)

„Pampers Premium Care odporúčam všetkými desiatimi. Zatiaľ som na lepšie plienky nenatrafila a asi ani nenatrafím, pretože by som rada ostala verná testovaným plienkam. Skúšala som lacnejšie varianty, ktoré nesedeli, nedržali, presakovali, dcérka bola v nich nervózna, dokonca sa nám z jednej značky urobil výsyp na zadočku. Pri testovaní Pampersiek sa nám výsyp krásne zahojil do 2 dní. Bábätko je spokojné, preto im ostávame verní. Tiež pri prebaľovaní nepresakujú, ani raz nepretiekli, a krásne držia. Možno by som navrhovala trošku uvoľniť gumičky na nôžky, ale pre mňa bolo podstatné, aby nedráždili plienky pokožku, sali a dobre držali. To tieto skvelé plienky splnili. Ďakujem, že som mohla byť súčasťou testovania:).“ (Katarína)

Ak sa chcete o značke Pampers, jej filozofii či produktoch dozvedieť viac, prečítajte si tento článok. Zaujalo vás toto testovanie a chceli by ste byť súčasťou nejakého ďalšieho? Sledujte našu stránku Akčné ženy Akčné mamy a možno práve vy budete ďalšou vybranou testerkou, ktorá si bude môcť vyskúšať špičkové produkty úplne zdarma.

 

Obrázky zdroj: archív testeriek