NAČÍTAVAM

Začnite písať

Kalendár mien MAGAZÍN

Tadeáš je ako magnet na životné príležitosti

Share

Meniny: 25. jún 

Pôvod mena: z hebrejského Taddai – šikovný, rozumný  

 

Tadeáš je ako magnet na životné príležitosti. Napriek tomu, že je bystrý, zručný a pracovitý, len málokedy ich využije. Bojovnosť a húževnatosť nepatria do jeho povahovej výbavy. Ako flegmatik si z toho nerobí ťažkú hlavu. Ľudí mätie nevyspytateľným správaním. Raz je veselý a prejavuje záujem o ich spoločnosť, inokedy si drží odstup a skoro vôbec nekomunikuje.  

 

Osobný život: Šarmantný muž, ktorý sa stará o svoj vzhľad, očarí nejednu ženu. Romániky s nositeľom tohto mena sú plné vášne a slastných chvíľ. Dlhodobý vzťah ale prináša mnohé úskalia. Tadeáš si nezakladá na úprimnosti. Problémom pre neho nie sú ani nesplnené sľuby. Snahu partnerky o budovanie trvalého vzťahu podkopáva aj jeho prelietavosť.  

Pracovné uplatnenie: Pri hľadaní zamestnania sa sústredí na firmy alebo inštitúcie s väčším kolektívom. V ňom má šancu priživiť sa na úspechu druhých, prípadne využívať kolegov. Ak má vykonávať individuálnu činnosť, najskôr z neho bude grafik, kameraman alebo údržbár. Schopnosť pretvarovať sa mu dáva šancu uspieť aj v divadle.   

 

Obľúbené farby: modrá, oranžová, svetlozelená 

Ochranné kamene: smaragd, akvamarín 

Vhodné znamenia: Rak, Panna, Váhy, Kozorožec, Ryby

Tagy

Mohlo by sa vám páčiť