NAČÍTAVAM

Začnite písať

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN PR ČLÁNKY

Svadba na jeseň. Aké štylizácie budú najlepšie?

Share
svadba

Svadba je príležitosť, na ktorú sa treba obliecť obzvlášť slávnostne. Štylizácie sa oplatí prispôsobiť ročnému obdobiu, aby ste si zabezpečili nielen fantastický vzhľad, ale aj pohodlie.

Na čo nesmiete zabudnúť pri tvorbe outfitu na jesennú svadbu?

Dámy, ktoré hľadajú dokonalú štylizáciu na jesennú svadbu, by mali pamätať na to, že v tento výnimočný deň je biela farba vyhradená len pre nevestu. Ženy, ktoré sa najlepšie cítia v pestrých farbách, si môžu vybrať zo širokej škály pastelových farieb – aj keď na jeseň sa oveľa viac hodia tmavšie, noblesné farby ako hnedá, zelená, žltá a červená.

Podľa tradície nie je vhodné nosiť na svadbu čiernu, pretože táto farba je symbolom smútku. Čierne šaty sa však dajú ubrániť farebnými zaujímavými doplnkami, ako sú brošne, šatky alebo skvostné šperky.

Sú šaty jediným riešením?

Väčšina žien, ktoré hľadajú štylizáciu na svadbu, bude pravdepodobne zvažovať iba šaty. No stojí za to pamätať, že klasická kombinácia sukne a blúzky vyzerá v tanci fantasticky, najmä ak si vyberiete model v maxi dĺžke.

V súčasnosti sú veľmi módne plisované sukne, ktoré sa neskôr dajú ľahko obliecť aj počas bežného dňa. Hitom posledných mesiacov sú farebné dámske obleky, najmä tie s oversize strihom. Stačí k nim pridať pútavé dámske lodičky na vysokých podpätkoch, aby ste vyzerali nezvyčajne, originálne a zároveň sa nemuseli báť nízkej vonkajšej teploty.

A čo topánky?

Tie dámy, ktoré si už vybrali šaty, oblek alebo iné oblečenie na jesennú svadbu, by si mali pamätať, že dámske topánky sú veľmi dôležitým prvkom štylizácie. Na jeseň budú perfektné kožené dámske poltopánky, ktoré sú nielen veľmi pohodlné, ale aj módne a nadčasové. Veľkou výhodou tohto typu obuvi je, že si ju môžete obuť aj na iné príležitosti, každodenné aj pracovné.

Vrchný odev

Pri dopĺňaní outfitu na jesennú svadbu nesmiete zabudnúť na vrchný odev. Efektná kreácia ochráni pred dažďom a poskytne aj ochranu proti vetru a chladu. Ak sa svadba koná začiatkom jesene, môže stačiť tenké sako alebo kardigán. Keď vonku nebezpečne klesnú teploty, je lepšie zvoliť klasický kabát alebo koženú motorkársku bundu, ktorá celému outfitu dodá šmrnc a charakter.

Ak to zhrnieme, pri vytváraní outfitu na svadbu na jeseň treba pamätať na to, že by mal byť nielen slávnostný, ale aj dostatočne teplý. Aura v tomto ročnom období vie byť naozaj rozmarná a vždy sa oplatí mať v rukáve teplé vrchné oblečenie, ktoré zaistí pohodlie počas dlhého svadobného obradu. Napriek tomu, že jeseň je ročné obdobie, kedy slnko svojou prítomnosťou nerozmaznáva, stojí za to dbať na to, aby svadobné kreácie boli radostné a vhodne zdôrazňovali význam tejto jedinečnej udalosti.

Tagy

Mohlo by sa vám páčiť