Začnite písať

AKČNÉ TIPY TESTOVANIE

Poďte s nami otestovať plienkové nohavičky Pampers v limitovanej edícii Labková patrola

Najznámejší výrobca jednorazových plienok Pampers má novú limitovanú edíciu plienkových nohavičiek s dizajnom obľúbenej rozprávky Labková patrola.

Plienkové nohavičky Pampers Pants sú vybavené inovatívnym vreckom Stop & Protect, ktoré zabraňuje a chráni pred pretečením, udržiava v suchu a v pohodlí nielen nožičky, ale aj chrbát vášho dieťaťa. Okrem toho sa plienkové nohavičky ľahko obliekajú a keď je plienka špinavá, stačí ju po stranách roztrhnúť, zrolovať a zaistiť páskou. Plienkové nohavičky majú navyše 360-stupňový strih, takže sa ľahko prispôsobia aj plnému brušku dieťaťa. Zosilnené manžety okolo nohavičiek tiež bojujú proti úniku vlhkosti. Výmena plienkových nohavičiek Pampers Pants je nesmierne jednoduchá. Plienky sú ozdobené postavičkami z obľúbenej rozprávky Labková patrola a  záchranná posádka šteniatok je už pripravená na ďalšiu záchrannú misiu pri akejkoľvek kakamite vášho drobca!

Viac o tejto plienkovej novinke sa dozviete tu.

Koho hľadáme?

Hľadáme 50 mamičiek s deťmi, ktoré nosia plienky veľkosť 4, určené pre detičky vo váhovej kategórii 9-15 kg.

Ako sa môžem zapojiť do testovania?

Máte doma dieťatko, ktoré nosí plienky vo veľkosti 4, máte aktívny účet na sociálnych sieťach predovšetkým na Instagrame, navyše je váš profil verejný (nie súkromný), ste tým/tou, koho hľadáme. Jediné, čo musíte urobiť je vyplniť náš dotazník.

Podmienky testovania?

 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Akcnemamy (@akcnemamy)

(UPOZORNENIE: Ak nevyplníte záverečný dotazník a nesplníte aj ostatné podmienky, do budúcna už nebudete môcť byť zaradené do ďalšieho testovania.)

Tak čo, idete do toho s nami? Dajte nám vedieť v komentári.

 

 

Tagy

2 komentáre

  1. Tatiana Škarbová 29. apríla 2023

    Dobrý deň.
    Na toto testovanie sa hlásime kedže moja 16 mesačná dcéra nosí 4 pampers pants. Od bábätka sme verní značke pampers,kde sme začínali plienkami pampers premium care a od 3 používame len pampers pants. Nie je lepších plienok ako táto overená značka. No a čo sa týka tejto limitovanej edície tie musíme mať,keďže naša Vivien miluje havkov :-D. Radi sa podelíme o našu skúsenost na sociálnych sieťach.
    Prajeme pekný deň.

  2. Iveta Mrázová 22. júna 2023

    Dobrý deň,radi by sme sa zapojili do testovania s mojim 6mesačným synom.Nakoľko používame pampers premium care,radi by sme si vyskúšali aj pampers pants.A určite sa podelíme so skúsenosťami aj na sociálnych sieťach.Ďakujeme

Zanechaj nám svoj komentár