NAČÍTAVAM

Začnite písať

AKČNÉ TIPY INŠPIRÁCIE KNIHY MAGAZÍN MAMA A KARIÉRA ODPORÚČAME PSYCHOHYGIENA ZDRAVIE

5 akčných tipov na oddychové knihy

Materstvo je nielen krásne, ale aj veľmi náročné. Preto by žiadna maminka nemala zabúdať aj na čas, ktorý venuje len sebe. Skvelou psychohygienou je čítanie kníh, preto vám prinášame 5 akčných tipov na oddychové knihy.

Hakuna Matata

Autorka knihy Monika Paločková vymenila kariéru modelky a prácu v cestovnej agentúre za medicínu. Cítila v sebe túžbu robiť niečo, čím dokáže pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú. Kniha Hakuna Matata rozpráva skutočný príbeh doktorky, ktorá pracovala v rámci rozvojových projektoch v Burundi, v Južnom Sudáne, Albánsku a Keni. Autorka tvrdí, že knihu píše samotná Afrika.Vraví sa, že ľudia v Afrike ťa naučia viac než ty ich. Musím to potvrdiť. Som šťastná, že prostredníctvom mojej knihy spolu objavíme tajomstvo „hakuna matata“ afrického života. Bude to jazda. Želám ti krásny čitateľský zážitok.“ – Monika Paločková

tipy na knihyPrečítajte si: Rozhovor s certifikovanou spánkovou poradkyňou o detskom spánku

Radosť z mála

Kniha Radosť z mála je príručka, ktorá zábavnou formou vedie svojich čitateľov k minimalistickému spôsobu života. Kniha vám ukáže, že vďaka minimalizmu budete šťastnejší. Dozviete sa 10 jednoduchých krokov ako sa zbaviť zbytočností, ako efektívne upratať domácnosť, ako si môžete nájsť viac času na seba a tiež ako môžete minimalizmom prispieť k zlepšeniu životného prostredia. Táto kniha vám ponúkne návod ako žiť šťastnejšie, efektívnejšie, vyrovnanejšie a jednoduchšie.

Jedna dobrá vec

Príbeh s názvom Jedna dobrá vec hovorí o žene, ktorá sa po rozvode impulzívne rozhodne presťahovať z Londýna na hornatý Yorkshire. Začne odznova. Z útulku si adoptuje psa Harryho, ktorý má zaplniť smútok v jej srdci. Na prechádzkach s Harrym postupne spoznáva ľudí, ktorí by tiež potrebovali nový začiatok, rovnako ako aj ona. Kniha Jedna dobrá vec rozpráva o hľadaní šťastia v živote. O tom čo hľadáme všetci. Ak sa váš život rozpadá potrebujete len jednu dobrú vec, ktorá vám pomôže znovu nájsť šťastie.

Vnútorné dialógy pri káve

S knihou vnútorné dialógy pri káve dokážete zlepšiť váš život za 5 minút denne. Táto kniha vám ponúka efektívny návyk, ktorý zmení celý váš život a navyše zaberie len pár minút denne. Vnútorné dialógy vám zvýšia sebavedomie, naplnia vás šťastím a pomôžu vám splniť vaše sny. Kniha vás naučí milovať samých seba, vybudujete si odolnosť, šťastie, zdravie a sebavedomie.

tipy na knihyPrečítajte si: Rozhovor so zakladateľkou Farmy pod Poľanou

Fínske šťastie

Autorka knihy Fínske šťastie novinárka Katja Pantzar sa z Ameriky presťahovala do Fínska. Fínsko jej zmenilo telo, dušu i myseľ. Autorka rozpráva o tom prečo sú Fíni odvážni a hlavne prečo sú šťastní. Kniha vám ukáže ako aj vy môžete nájsť silu prežiť a uspieť v ťažkých časoch, a ako žiť naplnený život.

 

Zdroj foto: Pexels

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *