Začnite písať

AKČNÉ TIPY CESTUJEME S DEŤMI INŠPIRÁCIE

Kam na výlet s deťmi? 3 akčné tipy na akcie pre deti už tento víkend

Neviete kam na výlet s deťmi? Prinášame vám inšpiráciu na akcie pre deti v slovenských mestách už tento víkend.

Lily a Momo

Dievčatko Lily pozýva túto sobotu každé dieťa od 3 rokov do svojho sveta v Košiciach. Lily rada ukladá kocky a kreslí. No nemá žiadnych kamarátov. Jedného dňa Lily dostane záhadný balíček, v ktorom je Momo. Lily sa chce s Momom veľmi hrať, ale Momo nerozpráva. Lily sa preto na neho hnevá. Postupne si však Lily uvedomí, že Momo je aj napriek tomu ako ona. Naučia sa nakonie Lily a Momo spolu hrať?

Prečítajte si: Bezpečnosť detí na internete: Čo by mali rodičia vedieť o aplikácii Snapchat

Festival maskotíkov

Túto nedeľu Prešov ožije festivalom Maskotíkov. V Prešovskom Ekoparku tak môžete zažiť skvelý detský jesenný festival plný atrakcií, workshopov a detských umelcov z regiónu. Tešia sa na vás kúzelník Gabi, Šašo a Šašulienka, Divadlo Etudy, Maroš kamoš, Bublinkuj, detský DJ a zvieratká z Ekoparku. Okrem toho si dievčatká môžu dať zapliesť vlasy.

maskot

Zdroj Pexels, Autor Craig Adderley

Dožinky na hrade Červený kameň

Remeselné trhy, Tri tvorivé tvory, Sokoliari, Čaj o piatej, noc netopierov, šašo, Kabinet kuriozít Rudolfa Pálfyho, príbeh stromov, Arboristi, Martin Geišberg. Toto všetko a ešte omnoho viac môžete zažiť tento víkend na hrade Červený kameň. Akcia, na ktorej sa zabavia malí i veľkí.

 

Zdroj: kamsdetmi.com

Zdroj foto: Pexels

Tagy
Predchádzajúci článok

Zanechaj nám svoj komentár