Začnite písať

AKČNÉ TIPY Aktuálne informácie pre rodičov INŠPIRÁCIE MAGAZÍN ODPORÚČAME

Pozývame vás na swap detského oblečenia do Avionu v Bratislave

swap avion

Posledný septembrový deň bude v bratislavskom nákupnom centre Avion patriť obľúbenému Swapu detských vecí. Swap je určený pre oblečenie, knižky a hračky pre detičky od 0 do 10 rokov. 

Swap detských vecí v Avione bude prebiehať v sobotu 30. septembra 2023 od 10.00 do 18.00 hod. na 1. poschodí v Komunitnom centre nad predajňou Office Shoes. Súčasťou podujatia bude workshop zadarmo, na ktorom sa návštevníci môžu naučiť vyrábať prírodný balzam na pery.

Ako bonus Avion pre rodičov pripravil aj zaujímavý dlhodobý vernostný program. Stačí zbierať pečiatky za každú návštevu detských atrakcií v Avione ako Vláčik Lucinka, Klzisko, Buppi či IKEA detský kútik Småland. Za každých 5, 10 alebo 15 nálepiek získavajú rodičia okamžite odmenu v Infostánku v Avione.

swap

Prečítajte si: Pravidlá kartovej hry Žolík

„Jeseň plnú zaujímavých podujatí v Avione odštartuje už 30. septembra 2023 obľúbený Swap detských vecí, ktorý organizujeme pravidelne už jeden rok. Teší nás, že Swap v Avione si hneď od začiatku získal stovky fanúšikov a pravidelne ho navštevujú rodiny s detičkami. Práve jeseň je ideálny čas na upratovanie skríň a posunutie nepotrebných vecí do rúk, ktoré ich rady využijú,“ priblížila Petra Vojtasová, marketingová manažérka Avionu v Bratislave.

 

Zdroj: Tlačová správa Avion

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *