Začnite písať

AKČNÉ TIPY PR ČLÁNKY

8 tipov na vianočné darčeky pre každého otca

Každý tatinko si zaslúži ten najlepší darček. Veď práve on je ten, ktorý vždy všetko vie a pomáha, ako sa len dá. Má zmysel pre humor, nadhľad a veci si už vie užívať svojím osobitým spôsobom. Či už je to rybárčenie, jazda v dobrom aute, degustácia piva alebo netradičné výlety. Doprajte mu na Vianoce skvelý zážitkový darček presne podľa toho, čo má rád. A presvedčte ho, že ešte naozaj nezažil všetko.   

Čo teda tomuto výnimočnému človeku tento rok pripraviť pod stromček? Vytipovali sme pre vás tie najlepšie zážitkové vianočné darčeky pre otca od najväčšej československej zážitkovky Adrop.sk. Vyberajte podľa jeho koníčkov, povahy aj miery zmyslu pre dobrodružstvo.

1.   Jazda v parádnom športiaku

Miluje rýchle autá, rev motorov a miernu dávku adrenalínu? Potom stavte na vianočný darček pre otca s vôňou benzínu v podobe zážitkovej jazdy v naleštenom športiaku. Vybrať mu môžete zážitok v monoposte na letiskovej dráhe alebo v Lamborghini, Mustangu či inom žihadle po bežných cestách. Vyskúšať si môže aj novú Teslu Plaid či rovno Ferrari 488 GTB. To bude zážitok!

2.   Kurz varenia piva

Pre všetkých tatkov-pivkárov je tu poukaz na kurz varenia piva so skúseným sládkom. Otec sa dozvie všetko o procese varenia piva v domácich podmienkach a počas varenia sa bude aj degustovať. Pivo zo supermarketu sa tak môže stať minulosťou a otec získa nový zaujímavý koníček. Čo dodať? Nazdravie!

3.   Let stíhačkou

Ak sa otec nebojí rýchlosti až 860 km/h a zvládne aj prevýšenie niekoľkých g, je čas nasadiť ho do stíhačky L-29 Delfín a sledovať, ako vyletí do výšin. So skúseným pilotom si užije skvelú jazdu s profesionálnou pilotnou výstrojou a vy ho môžete s celou rodinou sledovať z letiska.

4.   Degustácia tokajských vín

Vínne darčeky pre otcov na Vianoce chutia najlepšie pri degustovaní. Pozvite ho do krásnej tufovej pivnice z 15. storočia v Malej Tŕni, ktorá je zapísaná ako národná kultúrna pamiatka. Skvelí pivniční majstri vás prevedú jedinečnými chuťami lahodných tokajských vín a užite si jedinečné spoločné chvíľky.

5.   Prenájom luxusného karavanu

Ak je váš otec srdcom aj dušou cestovateľ, prenajmite pre neho na týždeň luxusný karavan. Nech si spoločne s mamkou vyrazia presne tam, kam vždy chceli. Zachovajú si súkromie, pohodlie a zároveň zažijú ničím neobmedzenú slobodu cestovania. Pozor, existuje vysoké riziko, že si o týždeň budú chcieť zaobstarať svoj vlastný kempingový voz!

6.   Streľba na krytej strelnici

Premýšľa váš tatko nad zbrojným preukazom, ale ešte nemá odvahu? Alebo len tak rád strieľa do čierneho? Obľúbené vianočné darčeky pre otcov-strelcov rozhodne zahŕňajú poukazy na streľbu na krytej strelnici v doprovode profesionálneho inštruktora. Tatino si poladí techniku, získa sebavedomie a môže sa začať venovať novému hobby.

7.   Kurz prípravy steakov

Pre všetkých poriadnych gurmánov so zmyslom pre kvalitné a dobre upravené mäsko je tu kurz prípravy steakov, ktorí vášmu otcovi prinesie dôležité informácie o spôsobe spracovania jeho obľúbeného pokrmu. Skúsený šéfkuchár ukáže, ako pracovať so správnym náčiním, dochucovadlami, teplotou a všetkým ostatným. Zároveň tak uľahčíte mamine, ktorej doma konečne niekto dobre navarí. To je predsa vianočný darček pre otca aj mamu súčasne.

8.   Thajská masáž chrbta

Zážitkový darček pre otca na Vianoce v podobe thajskej masáže chrbta sa skvele hodí do každej rodiny! Či už má váš ocko bolesti, potrebuje sa uvoľniť alebo len na chvíľu poriadne zrelaxovať, doprajte mu thajskú masáž v príjemnom prostredí s upokojujúcou hudbou a certifikovanými masérmi. Vyjde odtiaľ ako celkom nový človek.

Extra tip: Dokonalé darčeky pre otca na Vianoce podľa jeho vlastného výberu

Niekedy je jednoducho najistejšie staviť na darček, ktorý si obdarovaný vyberie celkom sám. Ak ste v koncoch, venujte tatkovi univerzálny poukaz od expertov na zážitky Adrop.sk. Môže si tak vybrať z viac ako 400 skvelých aktivít, medzi ktorými nájde všetko od školy bezpečnej jazdy cez kurz ryžovania zlata až po tandemový zoskok.

A ak vás to všetko láka tiež, venujte jeden poukaz na Vianoce aj sami sebe.

Zdroj foto: Pexels, Adrop.sk

 

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *