Začnite písať

AKČNÉ TIPY

Coca-Cola vianočný kamión 2023: Kde ho môžete vidieť?

coca cola vianočný kamión

Coca-Cola vianočný kamión sa vracia na Slovensko! Vianočný kamión začne svoje turné v Bratislave 7. decembra a má v pláne zastaviť v 13 rôznych mestách.

Sviatočný Program: Hudba, zábava a darčeky

Príďte si užiť sviatočnú atmosféru k vianočnému kamiónu Coca-Cola, kde na každej zastávke, od 16.00 do 18.00 hodiny, bude pre návštevníkov pripravený bohatý program plný hudby, zábavy a možnosti zakúpenia jedinečných darčekov, a chutného občerstvenia z nášho food trucku.

miesta, kde sa bude nachádzať coca cola kamión

https://coca-cola-vianocny-kamion.sk/

Podpora dobročinných účelov: Výťažok pre Slovenský Červený kríž

Všetok výťažok z predaja darčekov a občerstvenia bude venovaný vybraným desiatim pobočkám Slovenského Červeného kríža. Tieto prostriedky budú využité nielen na rozvoj činnosti Červeného kríža, ale aj na usporiadanie vianočného stretnutia pre komunity, ktoré by inak nemali možnosť zažiť pravú vianočnú atmosféru a pocit spolupatričnosti.

Prečítajte si: Špeciálna a liečebná pedagogička: Prečo by mali čerti zostať iba v rozprávkach?

Príchod Santu a vianočné osvetlenie

Najvýraznejším momentom každej zastávky bude príchod osvetleného vianočného kamiónu a následná návšteva samotného Santa Clausa, čo prinesie vianočného ducha a radostnú atmosféru do každého mesta.

Zastávky a dátumy Coca-Cola kamiónu

zástavky a dátumy coca cola kamiónu

redakcia akčnémamy.sk

Táto udalosť predstavuje nielen príležitosť pre rodiny a priateľov, aby sa stretli a spoločne oslávili príchod Vianoc, ale aj šancu podporiť dobrú vec. Tak poďte sa pozrieť spolu so svojou rodinou na vianočný Coca-cola kamión, ktorý vyčarí všetkým deťom úsmev na tvári.

 

Zdroj článku: coca-cola-vianocny-kamion.sk

Zdroj foto: redakcia akčné mamy, coca-cola-vianocny-kamion.sk

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *