Začnite písať

PR ČLÁNKY

Nepremeškajte Advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.

Okrem slovenských rozprávok, encyklopédií či odporúčaného čítania v KUBOvi nájdete aj populárne komiksy a obrázkové knižky od vydavateľstva Warner Bros ako Scooby-Doo, Looney Tunes alebo Tom & Jerry. V KUBO ponuke si obľúbené knižky nájdu deti aj rodičia. Čítanie nebolo nikdy jednoduchšie a dostupnejšie!

Každý deň knižný darček až do Vianoc

V decembri máte mimoriadnu príležitosť spestriť si adventné obdobie čítaním! V duchu sviatočného očakávania a darčekov prináša KUBO špeciálnu akciu – Knižný adventný kalendár. Počas každého dňa od prvého decembra až do Štedrého dňa sa pre všetkých v aplikácii otvorí jedna vybraná kniha, ktorú bude možné prečítať si úplne zadarmo.

Nechajte sa každý adventný deň prekvapiť novým príbehom, ktorý rozšíri fantáziu a lásku k čítaniu vašich najmenších. Od rozprávok, cez dobrodružstvá až po vzdelávacie knihy – akcia Adventný kalendár je tu, aby každou odomknutou knižkou navodila sviatočnú či zimnú atmosféru a urobila radosť deťom.

 

Sledujte aplikáciu KUBO – detské knihy, aby ste to nezmeškali!


Apku stiahnete v
App Store alebo obchode Google Play za cenu len 3,99 € / mesiac.

Prvý mesiac máte na vyskúšanie zadarmo!

Akciová cena do konca januára – predplatné do aplikácie na celý rok len za 19,99 eur.

 

Viac o KUBO sa môžete dozvedieť v našom rozhovore Zbaľte deťom na dovolenku tisíc kníh. Miesto nezaberú v kufri ani v mobile

 

Viac na www.kubomedia.sk

 

 

 

 

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *