Začnite písať

AKČNÉ TIPY

Akčné tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu

vianoce

Od Vianoc nás delia už iba tri sviečky na adventnom venci, preto vám prinášame tipy na vianočné darčeky, ktoré potešia naozaj každého člena rodiny! 🙂

Upratovanie, tepovanie, pečenie

Ako vianočný darček môžete darovať upratovanie, tepovanie alebo pečenie. Obdarovanému zaplatíte vianočné upratovanie jeho domu, tepovanie či dokonca mu dáte napiecť vianočné koláče. Takýto darček určite poteší takmer každú ženu. Obdarovanej tak ušetríte čas a zmiernite stres z Vianoc.

Darčekový poukaz

Darčekový poukaz kúpite z pohodlia domova na poslednú chvíľu, dokonca aj deň pre Vianocami. Obdarovaný má čas si vybrať, čo naozaj chce podľa svojho vkusu a toho, čo potrebuje. Hodnota poukážky závisí od vášho rozpočtu.

Darčekový poukaz môžete darovať takmer na čokoľvek, na wellness, masáž, kozmetiku, ku kaderníčke, k barberovi, do obľúbenej kaviarne/reštaurácie, do obľúbeného obchodu atď. Dokonca môžete darčekový poukaz vyrobiť aj vy sami. Napríklad na vašu masáž, na rande s vami. Alebo napríklad aj poukážku na babysitting alebo dogsitting.

Zdroj Pexels, Autor Nicole Michalou

Prečítajte si: Ako slávia Svätého Mikuláša akčné mamy?

Lístky do kina, do divadla, na koncert

Super tip na darček sú tiež lístky do kina, do divadla. Niekam, kde by obdarovaný rád išiel. Dokonca je možnosť kúpiť voľné lístky, takže obdarovaný si predstavenie vyberie sám a vy nemusíte mať obavy, či sa trafíte do vkusu.

Permanentka

Skvelým darčekom je tiež permanentka napríklad do fitness centra, na plaváreň alebo kamkoľvek kam obdarovaný zvykne pravidelne chodiť.

Kurz

Čo tak darovať niekomu kurz niečoho, čo chcel obdarovaný vždy skúsiť. Hodiny kreslenia, pečenia, hrania na hudobný nástroj. Alebo akýkoľvek iný kurz niečoho v čom by sa obdarovaný chcel rozvíjať, vzdelávať, zlepšiť.

Predplatné

Čo tak darovať predplatné Netflixu, HBO, Voyo, Apple TV alebo nejakej aplikácie, ktorú obdarovaný používa. Predplatné môžete zakúpiť aj na obľúbený časopis alebo noviny obdarovaného.

vianoce

Zdroj Pexels, Autor Jonathan Borba

Skutočný darček

Skutočný darček je darček, ktorý by si určite človek sám len tak nekúpil. Vďaka stránke skutocnydarcek.sk môžete prispieť na charitu v mene vášho blízkeho. Týmto darčekom môžete prispieť na obživu, zdravie, vzdelanie a slovenskú republiku.

 

Tagy

1 Komentár

  1. ewa 19. decembra 2023

    mna potesila velmi sada troch fotiek na platne od fotoobrazyzplatna, ktore mi k Vianociam dala moja sestra minulý rok … bol to najkrajší darček, aký som kedy dostala

    Odpovedať

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *