Začnite písať

AKČNÉ TIPY

5 akčných tipov na akcie pre deti už tento víkend

Už zajtra nám začína víkend, preto sme si pre vás pripravili 5 akčných tipov na víkendové akcie v slovenským mestách, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi. 

karneval

Zdroj Pexels, Autor Amina Filkins

Karneval v múzeu

Už zajtra od 16:00 do 19:00 Historická účelová budova VSM v Košiciach ožije predstavením masiek. Témou tohtoročného karnevalu v múzeu sú rozprávkové postavy. Okrem karnevalu sa môžete tešiť aj na Kúzelníka Gabiho, detskú diskotéku, módnu prehliadku masiek, súťaže a na tombolu.

Karneval na svahu

Tento víkend bude karneval nielen v Košiciach, ale aj v Bachledovej doline priamo na svahu od 10:00 do 16:00. Zažili ste už niekedy lyžovačku v maske? Nie? Tak už zajtra máte možnosť, stačí prísť do Bachledovej doliny. 🙂 Navyše vstup na chodník korunami stromov bude úplne zadarmo! Dokonca na vás čaká aj DJ a jeho vtipní maskoti.

lyžovanie otec s deťmi na svahu

Zdroj Pexels, Autor Harrison Macourt

Interaktívna magická show Kúzelník Tristan v OC MAX

OC MAX v Nite pozýva rodiny s deťmi stráviť príjemné sobotné popoludnie v podobe magického interaktívneho predstavenia.

Verejné korčuľovanie

Prázdniny síce už skončili, ale verejné korčuľovanie nie. Už túto sobotu a nedeľu v Levoči od 13h do 15h. Vstup je 3 eurá.

Prečítajte si: Pomôžme spoločne zabezpečiť ortézy pre Anetku, ktorá má detskú mozgovú obrnu

Predstavenie Danka a Janka

Bábkové divadlo Babadlo si v Prešove na túto nedeľu o 16:00 pripravilo predstavenie Danky a Janky. Deti čaká nielen pobavenie, ale aj poučenie.

bábkové divadlo

Zdroj Pexels, Autor Vlada Karpovich

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár