Začnite písať

AKČNÉ TIPY PR ČLÁNKY

8 akčných tipov na knihy, ktoré vám spríjemnia dlhé zimné večery

žena číta knihu

Vydavateľstvo Grada vám ponúka až 8 tipov na ich februárové novinky, ktoré vám spríjemnia dlhé zimné večery. Uvarte si teplý čaj, zabaľte sa do teplej deky a nechajte sa pohltiť zaujímavými príbehmi. 

Útek na vidiek – Julie Caplinová

Vychutnajte si romantiku uprostred zakvitnutých lúkútek na vidiek

Uprostred zakvitnutých lúk a zelených pahorkov sa odohráva ďalší romantický príbeh od obľúbenej Julie Caplinovej. Ilustrátorka Ella sa v ňom vydáva z Londýna na vidiek, aby si utriedila myšlienky. Život jej však komplikuje fenka Tess, o ktorú by sa mala postarať, aj mrzutý veterinár, ktorý nakoniec možno nie je taký príšerný, ako sa pôvodne zdalo.

Fantastická záhradka na balkóne – Kolektív autorov 

Šťavnatá úroda po celý rok fantastická záhrada kniha

Kolektív autorov vám prináša užitočné informácie o tom, ako si doma na balkóne vykúzliť raj. Táto zelená oáza pokoja vám na tanieri vyčarí čerstvú zeleninu, v lete poskytne tieň a ochráni vás pred ruchom ulice. Klíma, motýle a včely vám takisto poďakujú za svoj nový domov. Nehovoriac o vašej nálade a chuti do života. Ak je vaše obľúbené miesto na balkóne, naozaj nepotrebujete nič viac k tomu, aby ste boli šťastní.

Ako vychovať z detí dobrých ľudí – Hunter Clarke-Fields

Milší a lepší svet sa začína láskavými a súcitnými deťmi. ako vychovať z detí dobrých ľudí kniha

Žiadny rodič nie je dokonalý a v ťažkých alebo stresujúcich chvíľach môžete reagovať napríklad kričaním. Ako prelomiť tento kruh a byť rodičom, ale aj človekom, akým chcete byť? Kniha plná praktických rád, ktoré vám môžu pomôcť zachovať si chladnú hlavu – dokonca aj počas najhorších záchvatov hnevu vášho dieťaťa – a reagovať na ne konštruktívne a súcitne.

Tajné jazero – Karen Inglisová 

Aké tajomstvo sa skrýva za bránami starého domu?  tajné jazero kniha

Keď sa Stella a jej brat Tom presťahujú do nového domu, začnú ich trápiť záhadné zmiznutia Harryho, malého psíka ich staršej susedky. Pátranie ich privedie až k člnu zakopanému pod trávnatým kopcom a k tunelu, ktorý ústí pri tajnom jazere. Stella a Tom čoskoro zistia, že sa vrátili v čase do svojho domu a záhrady spred takmer sto rokov a odhalia prekvapivé súvislosti medzi minulosťou a súčasnosťou.

Začítajte sa do dobrodružného príbehu o cestovaní v čase, ktorý si prečítalo už viac ako pol milióna mladých čitateľov po celom svete! 

Iba medzi nami – L. Swan

Dokáže odolať jeho charizme a sexepílu? kniha iba medzi nami

Christopher má všetko, čo chce, vrátane každej ženy. Zrazu sa rozhodne cestovať po svete s ruksakom na chrbte, aby zistil, kým naozaj je. Lenže zapáchajúci hostel nie je to, čo si predstavoval. Až do chvíle, keď spozná novú spolubývajúcu Hayden. Je krásna a inteligentná. Dokáže si získať jej dôveru a napokon aj lásku?

V strede kruhu – Arne Dahl 

Cesta za pomstou sa začína v ruinách minulosti… kniha v strede kruhu

Bombový atentátnik sa vysmieva polícií a nikto nevie kde udrie najbližšie. Štokholmom sa šíri strach a každá minúta má cenu zlata.

Východ slnka na Bali – Sandy Barker 

Čaká na vás najväčšie dobrodružstvo vášho života…

PR manažérka Jaelee Tanová je síce úspešná v práci, no má zlomené srdce. Spontánne si kúpi letenku na Bali a dúfa, že nádherné pláže a nové priateľstvá jej pomôžu uzdraviť jej srdce. A nielen tie, ale aj očarujúci Škót Alistair, z ktorého sa jej hneď srdce rozbúcha rýchlejšie.

Prečítajte si: Ako sa starať o detské zúbky?

Keď dospievajúci potrebuje nielen psychológa – Mária Bačíková, Lucia Barbierik, Ondrej Kalina

Adolescenti v starostlivosti poradenských alebo školských psychológov kniha

Publikácia sa venuje adolescentom v starostlivosti poradenských alebo školských psychológov. Autori v nej spracovávajú údaje získané v období končiacej pandémie Covidu. Pri jej koncipovaní vychádzajú z najnovších medzinárodných výskumov a z vlastných výskumných zistení v rámci dlhoročnej skúsenosti so spracovávanými témami.

 

 

 

 

 

Zdroj foto: www.grada.sk

titulná fotka: Freepik

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár