Začnite písať

AKČNÉ TIPY

3+2 akčné tipy na víkendové akcie pre rodiny s deťmi

sánkovanie

Tento víkend patrí divadelným predstaveniam pre najmenších. Príďte si užiť víkend na predstavenia tých najkrajších rozprávok v slovenských mestách. 🙂

Babadlo – O malom nervóznom prasiatku

Už túto nedeľu 14. januára v Kultúrnom dome Solivar v Prešove o 16:00 vám divadelníci porozprávajú príbeh O malom nervóznom prasiatku. Prasiatko sa na dvore stretáva so zvieratkami, ktoré vôbec nepozná. Je nervózne, pretože sa bojí či mu tieto zvieratká neublížia. Ak však prasiatko vedelo čo papá zajačik, či kohútik vôbec by sa nebálo. Ešteže je tu múdra gazdiná a gazda, ktorí to naučia nielen prasiatko, ale aj každého malé diváka.

bábkové divadlo

Zdroj Freepik

Bábkové predstavenie – Čierny koník

Vďaka bábkovému predstaveniu Čierny koník máte možnosť preniesť sa do slnečného Talianska, užiť si ľudové piesne v taliančine sprevádzané tamburínou a to všetko v Bratislave už túto nedeľu s divadlom OMNIBUS.

Prečítajte si: Michaela Halásová: Tak ako na výrobu dieťaťa sú potrební dvaja, aj na jeho výchovu by mali byť dvaja

Divadlo Jaja – Chlapček synček

Nemecký kultúrny dom Barónka v Bratislave už v nedeľu 14. januára o 16:00 predstaví bábkové divadelné predstavenie divadla Jaja, ktoré je určené pre rodiny s deťmi. Nenechajte si ujsť dlhé snové dobrodružstvo malého chlapčeka.

divadlo

Zdroj Freepik

Okrem troch krásnych divadelných predstavení tento víkend môžete s vašimi drobcami zažiť aj Tajuplných netopierov či Verejné korčuľovanie.

Tajuplné netopiere v Bystrianskej jaskyni

Sú netopiere naozaj strašidelné? Netopiere sú tajuplné no veľmi zaujímavé živočíchy. Horehronské múzeum si v rámci 100. výročia objavenia Bystrianskej jaskyne pripravilo tvorivú dielňu už túto nedeľu o 15:30. Každý návštevník si domov odnesie veľa informácií a vlastnoručne vyrobeného netopiera.

Verejné korčuľovanie zadarmo

Liptovský Mikuláš túto nedeľu 14.1. sprístupní zimný štadión pre verejnosť úplne zadarmo. Tak sa príďte pokorčuľovať. 🙂

korčuľovanie na ľade

Zdroj Freepik

 

Zdroj: sdetmi.com

Zdroj foto: Freepik

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár