Začnite písať

AKČNÉ TIPY

3+2 akčné tipy na víkendové akcie pre deti

bratislavské fašiangy

Premýšľate kam vyraziť s deťmi tento víkend? Inšpirujte sa našimi 3+2 akčnými tipmi na skvelé akcie pre deti v slovenských mestách.

Karneval na ľade

Kde? V Stropkove. Kedy? Už zajtra. Na čo sa môžete tešiť? Korčuľovanie na ľade, ceny pre najkrajšie masky, vedomostné a korčuliarske súťaže, sladkú odmenu a maskotov Mickey a Mouse.

karneval na ľade

Zdroj Pexels, Autor Longxiang Qian

Sovia noc

Už zajtra v Radošine od 17:30 do 19:30 máte možnosť zažiť soviu noc, stretnúť tajuplné živočíchy – sovy. Akcia je bezplatná, jediné čo potrebujete je teplé oblečenie a baterku.

Vlčie fašiangy

Vlčia sobota sa bude konať už zajtra 10. februára v Zoo Bratislava. Fašiangový sprievod, pozorovanie zvierat z celého sveta, fašiangové jedlo, predstavenie novej vlčej svorky. Na toto všetko sa môžete tešiť.

Bratislavské fašiangy

Už zajtra sa v Bratislave koná skvelá akcia – Bratislavské fašiangy. Viac o tejto akcii sa dozviete v našom článku Akčný tip na skvelú akciu pre rodiny s deťmi: Oslávte fašiangy v Bratislave.

bratislavské fašiangy

Autor Adam Kováč

Noemova archa

A čo tak zájsť s deťmi do kina na nový animovaný film – Noemova archa. Viac o tejto novej rozprávke sa dozviete v našom článku Do slovenských kín mieri nová rozprávka o potupe sveta! Nenechajte si ju ujsť.

Noemova archa rozprávka

 

Zdroj: sdetmi.com

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár