Začnite písať

AKČNÉ TIPY

4 akčné tipy na víkendové akcie pre deti

deti na karnevale v maskách

Tento víkend patrí fašiangovým akciám! Karnevaly či fašiangové sprievody. Inšpirujte sa našimi akčnými tipmi, aké detské podujatie navštíviť tento víkend s vašmi drobcami.

Karneval s Mirom Jarošom a Polemicom

V nedeľu 4.2.2024 máte možnosť zažiť karneval s Mirom Jarošom, Fíha Tralala, Polemicom a mnohými ďalšími skvelými hudnobníkmi. Okrem toho sa môžete tešiť aj na farebné masky, exotické rytmy samby a latino tanečnice. Kde? V Bratislave v Avione od 10:00.

maska na tvár

Zdroj Pexels, Autor Pixabay

Karneval s Barbie

Už zajtra v Banskej Bystrici na vás čaká skvelá akcia – karneval s Barbie. V Divadle pod balkónom o 17:00 zažijete obrovskú dávku zábavy, tanca, promenádu masiek a tombolu.

Prečítaj si: Slovenské školy budú mať k dispozícii 2 000 policajtov

Detský divadelný karneval

Košice si tento víkend pripravili Detský divadelný karneval plný výstúpení umelcov, súťaží a tanečnej zábavy. Nebude chýbať ani obľúbené maľovanie na tvár, výstava kostýmov či tvorivé dielne. Ak ste z okolia Košíc rozhodne si nenechajte túto krásnu akciu ujsť.

maľovanie na tvár

Zdroj Pexels, Autor Ahmed Akacha

Fašiangový sprievod

Rodinné centrum Slniečko a Detský folklórny súbor Slnečnica pozývajú rodiny s deťmi na Fašiangový sprievod. Kedy? 3.2.2024 od 10:00 do 12:00. Kde? V Senci, od Gymnázia až po Mestské kultúrne stredisko.

 

Zdroj: sdetmi.com

Zdroj foto:

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár