Začnite písať

AKČNÉ TIPY

Do slovenských kín mieri nová rozprávka o potupe sveta! Nenechajte si ju ujsť

Noemova archa rozprávka

Do sloveských kín meri nový animovaný film, ktorý spracúva jeden z najznámejších príbehov všetkých čias – potopu sveta a cestu na spásonosnej lodi, ktorú vytvoril staviteľ Noe. Animovaná Noemova Archa príde do našich kín už o pár dní – 8. februára. 

Animované filmy patria v kinách medzi najnavštevovanejšie žánre, pretože dokážu zabaviť celú rodinu – deti, rodičov aj starých rodičov.

Noemova archa rozprávka

Prečítajte si: Ako sa starať o detské zúbky?

Noemova archa prinesie na filmové plátna zábavné spracovanie biblického dobrodružstva. V centre rozprávania celého príbehu budú dve myši. Charizmatický básnik Vini, ktorý má obrovskú trému a talentovaný gitarista Tito.

Vini a Tito sa prešmyknú na bájne plavidlo, kam smú nastúpiť len jeden samec a jedna samica z každého druhu. Podarí sa dvom muzikantom prežiť 40 dní a 40 nocí na lodi, kde napätie medzi mäsožravcami a bylinožravcami stúpa každou hodinou? Odpoveď zistíte v kine. 🙂

noemova archa rozprávka

Vini a Tito

Vo filmovej novinke sa môžete tešiť na množstvo zvieracích hrdinov a hrdiniek, ale aj na viacero známych hlasov. V slovenskom znení sa predstavia Dávid Hartl, Peter Makranský, Martin Kaprálik, František Kovár či Lenka Lašová.

 

Ukážku z filmu si pozriete tu

 

Zdroj: tlačová správa Continental film

Zdroj foto: Continental film

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *