Začnite písať

zaujímavosti

Herec Robert De Niro prezradil aké je to byť otcom v 80-tke

robert de niro s deťmi

Známy americký herec Robert De Niro má 7 detí a 4 vnúčatá. V máji 2023 sa De Niro stal sedemnásobným otcom vo veku 80 rokov. Zdravé dievčatko mu porodila jeho dlhoročná partnerka TaiChi Tiffany Chen vo veku 45 rokov.

„Som 80-ročný otec a je to skvelé. Všetko, čím som práve pohltený, alebo čo mi robí starosti, jednoducho zmizne, keď sa na ňu pozriem. Má strašne krásny spôsob, akým sa na vás dokáže pozrieť. Moja ďalšia dcéra, Helen, tá vedela to isté. Proste sa na vás pozrie a vtiahne vás. Premýšľa, všetko pozoruje, díva sa. Je to strašne zaujímavé. Chcem byť pri nej tak dlho, ako to bude možné. Aby som si ju užil.“ – Robert De Niro

Prečítajte si: Známa speváčka v poslednom štádiu rakoviny sa snaží svojou piesňou finančne zabezpečiť malého syna

Mama najmladšej dcéry herca Roberta De Nira krátko po pôrode zažila ochrnutie tváre

TaiChi Tiffany Chen len týždeň po prepustení z pôrodnice zažila postupné ochrnutie tváre, tzv. Bellovu obrnu. „Keď som sa vrátila domov, cítila som sa zvláštne, najskôr mi trnul jazyk. Zvláštne to bolo aj s mojou tvárou. Ako keby všetko na mojej tváre padalo dole, akoby sa mi roztápala tvár. Týždeň po pôrode to všetko udrelo, volala som lekárovi. Pretože som sa pokúšala jesť – dala som si jedlo vidličkou do úst a všetko vypadlo. Nedokázala som jesť. Vedela som. že sa niečo deje, tak ma hospitalizovali. A v tej minúte, ako ma prijali, som stratila všetky funkcie tváre.“

Bellova obrna je neurologické ochorenie, ide o dočasnú paralýzu svalov na tvári. Prejavuje sa tým, že nerv, ktorý svaly na tvári ovláda sa zapáli, opuchne, stlačí, zraní alebo nepracuje správne.

Tiffany Chen s dcérou Giou Virginou Chen De Niro

Tiffany Chen s dcérou Giou Virginou Chen De Niro

Herec Robert De Niro má sedem detí, najstaršiu dcéru si adoptoval v prvom manželstve s herečkou Diahnne Abbott, ktorá už mala 5-ročnú dcéru s bývalým partnerom. Z tohto manželstva má De Niro aj biologického syna Raphaela, ktorý má už 47 rokov.

S modelkou Toukie Smith má Robert De Niro dvojičky, chlapcov.

De Niro sa druhýkrát oženil s Grace Hightower, s ktorou má syna Elliota, ten má 25 rokov a trpí poruchou autistického spektra. S Grace má De Niro tiež teraz už 12-ročnú dcéru Helen Grace, ktorá sa narodila náhradnej matke.

„Vychovávať deti v akomkoľvek veku nikdy nebude ľahšie.“ – Robert De Niro

 

Zdroj foto: Profimedia

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár