Začnite písať

AKČNÉ TIPY

Kam s deťmi počas jarných prázdnin? Tipy na výlety na strednom Slovensku

dieťa v zoo

Ak ste zo stredného Slovenska a premýšľate kam zájsť tento týždeň s deťmi počas jarných prázdnin máme pre vás inšpirácie na skvelé výlety pre deti v rámci stredného Slovenska. 🙂

Zoo kontakt

Milujú vaši drobci zvieratká? Čo tak ich zobrať do Zoo kontakt v Liptovskom Mikuláši, kde si môžu pohladkať medveďa či tigra? Mláďatá šeliem, medveďov, motýlia záhrada, voliéra s papagájmi, jazda na poníkoch, možnosť hladiť a kŕmiť zvieratká. Na toto všetko sa môžete tešiť v Zoo kontakt na Liptove.

deti v zoo

Zdroj Freepik

Fun aréna

Deň v zábavnom parku si rozhodne užije každé dieťa! Tobogánová bobová dráha, lanová dráha, edukatívny detský park, vodné ihrisko, trampolína. Fun Aréna na Donovaloch je snom každého dieťaťa!

Prečítajte si: 3 akčné tipy na skvelé knihy pre najmenších

Hlavné mesto detí Donovalkovo

V Nízkych Tatrách na Donovaloch je magický detský svet, plný hier a zábavy. V Donovalkove nájdete hasičskú zbrojnicu, autoservis, perníkovú chalúpku, kino, pečenie s Popoluškou a to všetko pre deti.

Donovalkovo

Zdroj Facebook Donovalkovo

Rozprávková dedinka Habakuky

Čarovnú rozprávkovú dedinku si môžete pozrieť opäť na Donovaloch. Habakuky je dedinka ako z Dobšinského rozprávok- Laktibrada, Popolvár, či Zlatá priadka. Okrem domčekov tu nájdete aj ihrisko, ukážky ľudových remesiel, divadelné predstavenia a ďalšie atrakcie.

 

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár