Začnite písať

PR ČLÁNKY

Mikiny pre novopečené mamičky – vstúpte do materstva so štýlom

S príchodom dieťatka na svet mnohé mamičky zabudnú samé na seba. Zanedbávajú svoji vizáž a ich outfity sú zväčša fádne, športové alebo neforemné. Nemusí tomu tak byť, keď vsadíte na tričká a mikiny s vtipnými výrokmi či obrázkami.

Aký darček kúpiť na oslavu novopečenej mamičky?

Vtipné mikiny a tričká môžu byť skvelým tipom, keď sa chystáte na oslavu príchodu novorodenca na svet. Takéto vtipné tričko bude mamička s radosťou nosiť a zlepší jej náladu pri mnohých povinnostiach, ktoré sa spájajú so starostlivosťou o bábätko. Zároveň sú personalizované mikiny a tričká pre mamičky https://trickovy.sk/159-mama veľmi originálnym darom. Mikina dá najavo, že ste nad darčekom pre mamičku skutočne premýšľali.

Aké sú najviac obľúbené motívy pre novopečené mamičky? Na výber máte tri druhy motívov. Prvým motívom sú nápisy, ktoré vyjadria jedinečnosť každej matky, napríklad nápis o tom, ako sa mamičke deti podarili alebo pochvala pre najlepšiu mamičku na svete. Druhou možnosťou sú humorné nápisy, ktoré treba brať s nadhľadom, ale sú istotou, že mamičku rozosmejú. Vyberte ako darček pre novopečenú mamičku mikinu či tričko s vyjadrením toho, že mamička má dnes voľno a nech sa stará otecko. Takéto tričko si môže mamička obliecť vždy, keď toho bude na ňu veľa. Otecko rýchlo pochopí, že sa musí chytiť práce aj on.

Veľmi obľúbenými sú modely oblečenia pre novopečené mamičky, ktoré je možné zladiť s otcom a dieťatkom. Celé súpravy tričiek a mikín vytvoria krásne matchy-matchy kombinácie. V čase Vianoc sa rodine zídu tričká so sobmi vo veľkostiach aj pre bábätká. Na prechádzke rozosmejete svoje okolie v mikinách, ktoré vyobrazujú tlačidlá klávesnice a nápisy ctrl c, ctrl v. Alebo vyjadrite rodinnú súdržnosť oblečením vo veľkosti pre mamu, otca a dieťatko s motívom rodinnej sily.

Mamičky, nezabudli ste na svoje bábätko?

Vtipné oblečenie nie je určené len pre dospelákov. Predstavte si, ako hľadíte na svoje sladké bábätko, ktoré má oblečené body s humorným motívom https://trickovy.sk/448-novorodenec. Pri pohľade na takto oblečené bábätko sa roztopíte láskou a zdvihnete náladu ľuďom, ktorí sa na bábätko prídu pozrieť. Vo vtipnom body bábätku odpustíte aj to, že vás v noci zobudilo plačom každú hodinu. Našimi tipmi na originálne detské oblečenie je body s nápisom som ideálny ako budík, keď nespím nespí nikto, malý princ, malá princezná, pekný po mame múdry po otcovi.

Aké mikiny s potlačou potešia každú ženu?

Žena sa materstvom zmení, ale stále je len ženou, ktorá sa chce páčiť sebe a okoliu. Keď neviete, čo darovať žene či matke k sviatku, zaručene ju poteší personalizovaná mikina. Mikiny a tričká pre ženy https://trickovy.sk/140-pre-zeny môžete dať dokonca vyrobiť na mieru danej osobe. Vyberte si farbu oblečenia, vytvorte dizajn motívu a darujete mikinu, ktorú nemá nikto na svete. Skvelé je, že mikiny a tričká je možné kombinovať s nohavicami i sukňami. Sú to kúsky oblečenia, ktoré nikdy nevyjdú z módy. O to viac módne sú, keď sršia unikátnosťou.

Ak nemáte bunky na tvorbu, vsaďte všetky karty na vtipné oblečenie pre ženy. Kúpte k sviatku svojej priateľke, mame či žene tričko a mikinu, ktoré odrážajú jej osobnosť, koníček a obľúbený výrok. Páni, viete, čo si ženy cenia najviac? Keď sa nebojíte ukázať, ako ich ľúbite. Kúpte sebe i partnerke mikinu s nápisom, ktorý prejaví, že k sebe patríte.

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár