Začnite písať

zaujímavosti

Dominika Cibulková: Ako dokázala schudnúť neuveriteľných 17kg?

Dominika Cibulková

Známa slovenská tenistka Dominika Cibulková zdieľala na svojom instagrame príbeh o tom, ako za 6,5 mesiaca schudla až 17 kg. Vo svojom najnovšom príspevku odkrýva, aké faktory zohrali kľúčovú úlohu v jej úspechu a čo ju motivuje ísť ešte ďalej.

Dominika Cibulková, ktorá dokázala takýto výsledok, dosiahla vďaka kombinácii správnej stravy, sebadisciplíne a cvičeniu, pričom zdôrazňuje dôležitosť správne nastaveného kalorického príjmu pre dlhodobé udržanie si výsledkov.

Cibulková vo svojom príspevku na instagrame zdôraznila, že najdôležitejšie je začať hneď, bez odkladu na pondelok, sviatok, alebo budúci mesiac. Podľa nej sú kľúčovými piliermi úspechu strava, sebadisciplína a cvičenie. „Začať a hneď okamžite, nečakať na pondelok, sviatok, budúci mesiac, najdôležitejšie je začať a mať plán,“ hovorí Cibulková, ktorá si stanovila ďalší cieľ – schudnúť ďalších 5 kg. Túto úlohu považuje za náročnejšiu, ale je pripravená a odhodlaná k jeho splneniu.

Prečítajte si: Silvia Kucherenko: Ukazovať sa so značkovými vecami je trápne

Z jej príbehu je jasné, že výzvy jej nie sú cudzie a jej pevná vôľa a odhodlanie sú dôležitými faktormi jej úspechov nielen na tenisových kurtoch, ale aj v osobnom živote. Cibulková svoj prístup a odhodlanie sumarizuje slovami: „Keď človek niečo naozaj chce, tak to dosiahne. Ja aspoň určite, pretože pevná vôľa je v hlave, nezabúdajte.“ Tento pozitívny prístup a silná motivácia môžu inšpirovať mnohých, ktorí sa snažia dosiahnuť podobné ciele v oblasti zdravia a fitness.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár