NAČÍTAVAM

Začnite písať

Sociálna poisťovňa informuje: Málo žien sa hlási o dávku tehotenské. Netýka sa to aj vás?

Redakcia 25 októbra, 2021

Dagmar Rakovická Čanigová: Mnoho ľudí dá prednosť tabletke pred hodnotnou stravou

Alena Srogoňová 26 októbra, 2021

Zaujmite na prvý pohľad týmito jesennými outfitmi

Martina Novotná 22 októbra, 2021

Sme silná komunita. Rastieme organicky každý deň vďaka neustálej
aktivite v online a zároveň v offline.

podpor-koamunitu-akcne-mamy

Publikuj vlastné články v našich online magazínoch

Ak si myslíš, že máš ostatným mamám čo povedať, neváhaj a pridaj sa k nám. Zaregistruj sa  na našich weboch www.akcnemamy.skwww.akcnezeny.sk, vytvor si svoj profil a pridávaj články o svojom podnikaní, záľubách, rodine alebo o tom, ako sa pozeráš na tento svet. Pamätaj si, že tvoje príspevky musia byť:

  • vytvorené exkluzívne pre akčné mamy alebo akčné ženy (treba sa registrovať zvlášť), nesmú sa nachádzať v žiadnom inom online priestore (kvôli SEO),
  • inšpiratívne, s pridanou hodnotou pre našich čitateľov,
  • písané všeobecne, nezamerané iba na tvoju značku,
  • zamerané na nejakú problematiku, ktorá je známa viacerým (nielen tebe),
  • schválené a upravené redakciou podľa našich interných pravidiel.
akcne_mamy-krstne mamy projektu
Robim-co-milujem

Prečo by si mala písať u nás?

Pretože ti ponúkame priestor na promovanie tvojej osoby, značky, produktu či služby v natívnej forme úplne zadarmo. Pamätaj si, že to nesmie byť prvoplánová reklama (na to máme iné formy spolupráce ). Naša redakcia ti je neustále k dispozícii, aby ti pomohla editovať tvoj obsah po gramatickej, štylistickej či vizuálnej stránke, čiže sa nemusíš obávať o správnosť. Dôležitá je pre nás vernosť texu, originalita, autentickosť a pridaná hodnota pre čitateľa.

Podporíme ťa na sociálnych sieťach. Môžeš sa odprezentovať v komunite a rovnako na našom evente. Pre autorky, ktoré pre nás píšu pravidelne, ponúkame free vstupenky na naše a partnerské podujatia, ponúkame im platené spolupráce so značkami, pripravujeme s nimi rozhovory a posúvame ich ďalej ku klientom.

Máme dosah. Mesačne si na naše weby a sociálne siete klikne množstvo iných aktívnych mám, podnikavých žien a dokonca i mužov. Sme atraktívny lifestylový magazín  pre dnešné ženy a mamy, ktoré len tak nekonzumujú obsah, ale pýtajú sa prečo a hľadajú súvislosti. Pokrývame široký záber spoločenských tém, ale primárne sa sústredíme na príbehy mám a praktické obsahy s pridanou hodnotou, ktoré môžete využiť v živote a rovnako v podnikaní.

Naše weby sú optimalizované pre všetky mobilné zariadenia a sústredíme sa na to, aby akákoľvek vaša prezentácia pôsobila vždy prirodzene a nerušivo. Darí sa nám to aj preto, lebo sú naši čitatelia zvyknutí na komerčnejší obsah u nás, a čo je najdôležitejšie – vnímajú ho prirodzene, nie je to pre nich rušivé, pretože taký obsah u nás očakávajú. Sme totiž médium, ktoré pomáha medializovať úspešné mamy vo svojom podnikaní, záľubách a biznise, preto takýto obsah za reklamu u nás nepovažujeme.

Forma našej spolupráce môže byť rôzna. Môžeš písať články, nakrúcať videá, robiť fotopríbehy, infografiky, dokonca mať i vlastnú rubriku.

Podporte nás 2%

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť

Nevieš, ako na to? Pozri si niekoľko úspešných ukážok a inšpiruj sa. Alebo nám napíš  a niečo spolu vymyslíme.