NAČÍTAVAM

Začnite písať

O koľko stúpne daňový bonus a výška rodičovského príspevku?

Redakcia 25 mája, 2022

Využitie príspevku na voľnočasové aktivity prináša viacero bariér pre rodičov aj poskytovateľov

Redakcia 25 mája, 2022

Opičie kiahne: Príznaky, symptómy a to, čo rodičia potrebujú vedieť

Redakcia 24 mája, 2022

Sme silná komunita. Rastieme organicky každý deň vďaka neustálej
aktivite v online a zároveň v offline.

podpor-koamunitu-akcne-mamy

Publikuj vlastné články v našich online magazínoch

Ak si myslíš, že máš ostatným mamám čo povedať, neváhaj a pridaj sa k nám. Zaregistruj sa  na našich weboch www.akcnemamy.skwww.akcnezeny.sk, vytvor si svoj profil a pridávaj články o svojom podnikaní, záľubách, rodine alebo o tom, ako sa pozeráš na tento svet. Pamätaj si, že tvoje príspevky musia byť:

  • vytvorené exkluzívne pre akčné mamy alebo akčné ženy (treba sa registrovať zvlášť), nesmú sa nachádzať v žiadnom inom online priestore (kvôli SEO),
  • inšpiratívne, s pridanou hodnotou pre našich čitateľov,
  • písané všeobecne, nezamerané iba na tvoju značku,
  • zamerané na nejakú problematiku, ktorá je známa viacerým (nielen tebe),
  • schválené a upravené redakciou podľa našich interných pravidiel.
akcne_mamy-krstne mamy projektu
Robim-co-milujem

Prečo by si mala písať u nás?

Pretože ti ponúkame priestor na promovanie tvojej osoby, značky, produktu či služby v natívnej forme úplne zadarmo. Pamätaj si, že to nesmie byť prvoplánová reklama (na to máme iné formy spolupráce ). Naša redakcia ti je neustále k dispozícii, aby ti pomohla editovať tvoj obsah po gramatickej, štylistickej či vizuálnej stránke, čiže sa nemusíš obávať o správnosť. Dôležitá je pre nás vernosť texu, originalita, autentickosť a pridaná hodnota pre čitateľa.

Podporíme ťa na sociálnych sieťach. Môžeš sa odprezentovať v komunite a rovnako na našom evente. Pre autorky, ktoré pre nás píšu pravidelne, ponúkame free vstupenky na naše a partnerské podujatia, ponúkame im platené spolupráce so značkami, pripravujeme s nimi rozhovory a posúvame ich ďalej ku klientom.

Máme dosah. Mesačne si na naše weby a sociálne siete klikne množstvo iných aktívnych mám, podnikavých žien a dokonca i mužov. Sme atraktívny lifestylový magazín  pre dnešné ženy a mamy, ktoré len tak nekonzumujú obsah, ale pýtajú sa prečo a hľadajú súvislosti. Pokrývame široký záber spoločenských tém, ale primárne sa sústredíme na príbehy mám a praktické obsahy s pridanou hodnotou, ktoré môžete využiť v živote a rovnako v podnikaní.

Naše weby sú optimalizované pre všetky mobilné zariadenia a sústredíme sa na to, aby akákoľvek vaša prezentácia pôsobila vždy prirodzene a nerušivo. Darí sa nám to aj preto, lebo sú naši čitatelia zvyknutí na komerčnejší obsah u nás, a čo je najdôležitejšie – vnímajú ho prirodzene, nie je to pre nich rušivé, pretože taký obsah u nás očakávajú. Sme totiž médium, ktoré pomáha medializovať úspešné mamy vo svojom podnikaní, záľubách a biznise, preto takýto obsah za reklamu u nás nepovažujeme.

Forma našej spolupráce môže byť rôzna. Môžeš písať články, nakrúcať videá, robiť fotopríbehy, infografiky, dokonca mať i vlastnú rubriku.

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť

Nevieš, ako na to? Pozri si niekoľko úspešných ukážok a inšpiruj sa. Alebo nám napíš  a niečo spolu vymyslíme.