NAČÍTAVAM

Začnite písať

Change your cover photo
michaelaraydewitters
Change your cover photo
Pochádzam z Bratislavy, žila som v Amerika ale osud ma nakoniec zavial do Belgicka. Prišla som sem pôvodne kvôli práci a zostala som kvôli životnej láske. 🙂
This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

Pracovala som vyše dekádu v korporátnych financiách.

Neskôr som sa náhodou dostala k NLP* (neuro lingvistické programovanie). Vďaka tomu som pochopila prečo som mala neuspokojivé prvé manželstvo a dokola sa opakujúce problémy s rôznymi chlapmi. Podarilo sa mi to zmeniť, zvýšiť si sebavedomie a nájsť si milujúceho manžela.

Moje štúdium na NLP Univerzite v Kalifornii mi zároveň otvorilo oči a dostala som toľko nápadov, že z toho nakoniec vznikla celá kniha "Mindful diva dating". Popri tom som začala organizovať NLP workshopy a neskôr sa pridal aj súkromný koučing. Všimla som si, že hoci moje klientky pochádzali z rôzneho zázemia, pôvod ich problémov pramenil v podobných 7 situáciách z detstva.

V 2019 sa mi narodila dcérka a rozmýšľala som, ako ju bezpečne previesť týmito oblasťami. Pritom vznikol nápad podeliť sa s tymto info formou detskej knižky. Kniha "Som skvele dieťa" je rozprávka na podporu rozvoja láskyplného sebavedomia.

Bratislava
podnikanie

Pisanie knih, osobny rozvoj, materstvo, psychologia